עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
אני צופה בערוץ קבלה לעם של בני ברוך
הערוץ שמכין אותי לחיים באמת ובכיף
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
אהבה  (1)
בלילה  (1)
ארכיון
קישורים לעיון

למה בלוג?

21/07/2017 19:59
איילת רחמים
בא לי לדבר לעולם שלי ולעולם שמחוצה לי .
שמעתי מהמורה שלי לפני שנים שאדם רוצה שמה שבתוכו יהיה מחוצה לו . שמה שהוא רוצה, הוא היה שמח ומרגיש שלם ,אם מה שהוא רוצה ,יהיה גם מה שרוצים אחרים.
את המורה שלי מצאתי לפני יותר מעשר שנים . מי שאני היום זה בזכות ההקשבה שלי אליו ואל תלמידיו . 
כל מה שאני אספר אגיד אתלבט אחשוב אבטא אלמד אקשיב כל מה שיעלה בבלוג שלי מוקדש קודם כל לי אני איילת אהבים למדרגת ההתפתחות הבאה שלי ושנית למי שעורר בי את הרצון להשפיע לחוץ את עולמי הפנימי . את נטיות ליבי ,את משאת חיי ,את חלומותיי ,את מימוש העצמי ומימוש מטרת קיומי ,כמו שאני מבינה אותה .
אני יותר דרמטית מקומית ,אבל אני מאוד אוהבת קומדיות . אוהבת לצחוק, אוהבת להיות קלילה ורעננה וחיונית ,אבל שני צדדים לכל מטבע ,שני צדדים לכל מצב ושניהם נמצאים בי בעת ובעונה אחת ,באותה אישה ואותה אדרת ,אבל בשני קולות ,בשני צדדים ,בשני קווים . הראש שלי מפוצל לשניים ומשלוש יוצא אחד. אני שמחה שהגעתי למצב שיש לי שני ראשים חזקים בראש אחד. שיש לי שני לבבות ריקניים ,אחד אדום ואחד ניטרלי . אני שמחה שיש לי יותר ממה שקיבלתי מלידה, וזאת בזכות שעשיתי ביזניס נכון עם החיים שלי משחר ילדותי. לפעמים נדמה לי שיש לי יותר מזל משכל .בדוק זה יותר מזל משכל ,אבל ניצלתי את המזל שלי וקניתי קצת שכל, כדי להביע עצמי במילים. הצורך להביע עצמי במילים במשפטים וכן הלאה,היה כזה מילדות .כתבתי הרבה יומנים ,אבל יום אחד לפני שהתחתנתי בפעם השניה ,שרפתי גם את הבודדים שנשארו לי במזוודה .
רציתי חיים חדשים ולהיפטר מהעבר וסמכתי על אבני הדרך החשובים ,שמן הסתם וודאי ישארו  צרובים על ליבי כחוטם ,כציוני דרך ,ככה שמה שהיה היה ומה שחשוב, משמש לי כהווה, כי לוודאי יש בו משום כוח לשרת לעתיד אחרת גם זה היה נשרף,או נעלם.
לא רק שבא לי לשתף מעט באופן אישי והרבה יותר באופן כללי ,העיקר שלי הוא להגיע אל אנשים כמוני ,שדומים לי במשהו וקשורים איך שהוא לתהליך שאני חווה במעברים לא פשוטים ,בחיים ואולי דברים שאכתוב שאומר שאתייחס אליהם יהיו עבורם מחזקים תומכים מעוררים מוטיבציה ונוגעים ברכות ובאהבה ונועם בחן בחסד וברחמים שיש בקרבם כלפי חייהם, כלפי עצמם,כלפי הסובב אותם ואם אפשר לעזור אז בשמחה.
האדם לא סיים את ההתפתחות שלו בחיים עלי אדמות. האדם הוא חלק מהטבע שהתחיל את תהליך התפתחותו לא מהיום ,מדור לדור הוא מתקדם כאנושות כחברה אנושית , למימוש יעודו הסופי בעולם הזה והאין סופי בעולם נצחי ושלם.
בתור חלק מהמין אנושי ,לא נעים לי לומר אבל זה לא כבוד גדול להיות חלק מהמין האנושי .חלק חסר אונים חלק שאפילו לא בורג במערכת יותר נכון לומר עלה נידף ברוח או בובה על חוטים שלא קולטת מי הוא המושך בחוטים למה ובשביל מה כל הסיבובים האלה מה הטעם לחיי?
מצד שני מי שמצא טעם טוב ומיטיב לחייו זה כבר סיפור אחר . זה כבר הופך את כל תסריט חייו לריווחי ביותר לעצום ומעצים לחדוות חיים שהולכת ומתגברת מיום ליום וכל רגע ורגע מנוצל לטעום עוד טיפה ולו טיפונת, עוד רגע עוד קצת, מהטעם הבלתי נגמר הזה ושכל הזמן באופן תדיר מגרה לעוד ויותר.

IM AL
לימור
21/07/2017 20:29
איילת אהבים
המשיכי לחפש את הטעם בחיים
את כן בדרך לשם
זכיתי להכיר במעט עולמך הפנימי השופע
ולהרגיש את זעקת נשמתך
לעולם לא לוותר ולהמשיך
המשיכי לכתוב ולשתף
בהצלחה בבלוג החדש
הפיצי חכמתך לעולם
בשביל הזהב
איילת רחמים
21/07/2017 22:19
תודה לימור את חלק בלתי נפרד מהרפתקאת חיי ...
IM AL
22/07/2017 18:27
נשמע מעניין, בהצלחה!
בדומה לך גם אני מרגיש "בשלב מאוחר" רצון לעשות דברים שטרם עשיתי.
זו עוד סיבה שאני פה :).
איילת רחמים
23/07/2017 00:55
האדם מרגיש שפל ביחס למציאות חייו כי רב הנסתר על הגלוי בעולם .העולם גדול למי שחוקר את החיים ולא מסתפק במה שיש לרוב החברה להציע .התענוג הגדול ביותר שקיים לאדם זה טעם של אור חכמה שיסלק הרגשת השיפלות ביחס לעולם ,לחידת הקיום.
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: