עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
אני צופה בערוץ קבלה לעם של בני ברוך
הערוץ שמכין אותי לחיים באמת ובכיף
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
אהבה  (1)
בלילה  (1)
ארכיון
קישורים לעיון

לילה טוב

21/07/2017 23:32
איילת רחמים
אהבה, בלילה
הלילה סביבת השינה שלי תהיה חשוכה מצד אחד ומצד שני היא תהיה לבבית,כי הלילה אני מתכוונת לדבר עימו וגם להקשיב. הלילה אקרא לו אישי .השם הזה שלו עלה לי היום בצהריים יום ו . הייתי בעבודה מטאטאה את החצר מעלים שנשרו ודיברתי וחשבתי עם עצמי ,פתאום הוא הופיע לי בשם שנקרא אישי .כשחשבתי עליו בתור בעלי דחיתי אותו כשחשבתי עליו בתור אבי נכנסתי לסיפור בעייתי ,כשנזכרתי בו בתור אישי ,האיש שלי ,...חמד ליבי אותו .
אתמול היה לי דו שיח מיוחד איתו . אומנם קצר אבל שווה . כשנכנסתי לישון בצהריים ,כדי להכין עצמי לפגישה עימו בערב . בעוד אני מתחילה לצוף אני מדברת בלב מה שבא לי ,פתאום אני שומעת שלוש תקים תק תק תק חזקים ,נשמעו כמו מהלומות על שולחן .מיד עצרתי את הפטפוט הפנימי ,טיפה נבהלתי ,איך שעצרתי נזכרתי שזה כנראה לטובה ואמרתי תודה .באמת מספיק לפטפט פטפוט פנימי בלתי פוסק . שקט להקשיב . ואז הוא הופיע מרחוק, ללא פרצוף ,רק מילים טובות וגעגוע קסום ,איך שאני מתחילה להתחבר לתדר הנעים שלו ,אני שומעת את הכלבה נובחת, שוב ושוב נביחות ,אני מתעלמת, אבל הכלבה ממשיכה לנבוח, כי מישהו דופק בדלת . אני ממשיכה להתעלם ,כי משום מה זה לא הפריע לשיחה שלי עם אישי האהוב שמעבר לים ,עכשיו באמצע השיחה שהלכה ונעשתה יותר ויותר מוחשית וטובה ,הטלפון שלי צלצל וזה כבר פקח את עיני . קמתי לפתוח את הדלת . מאיה ,חברה טובה שלי הגיעה ,היא כתבה לי בווטסאפ שהיא תגיע ולא הספקתי לראות .הייתי מספרת לכם קצת ממה שדיברנו ושומרת לעצמי את הסודות שהוא מעדיף שלא אגלה ,אבל אני כרגע לא זוכרת מה דיברנו, כי השיחה נקטעה ומאז כבר הרבה דברים קרו שזה לא עולה לי .אבל זיכרון מתוק יש לי ממנו ,אני מרגישה שהוא חוזר לקשר איתי אחרי שזמן לא מבוטל התרחקתי ממנו ודחיתי אותו על הסף. הוא בטח ישמח שאתפנה אליו הלילה ואין כמו בלילה ,לפני השינה בשביל לתקשר עימו . 
 אחשוב עליו ,שווה לי ,כי הוא יותר קרוב אלי מאתמול שלשום . אחשוב עליו ,כי הוא יותר מוחשי לי מלפני רגע או שתיים ,אחשוב עליו בעיקר משום שכל עוד אני פונה אליו ומדברת איתו אפילו בצחוק או בכעס, אפילו בלי רגש מיוחד ,זה עושה עליו רושם ,הוא חוזר אלי בתגובה לנכונות שלי לשיח ,ויהיה נהדר להיפגש עימו שוב ,כמו הפגישה האחרונה שהייתה לנו ,היה מבורך, נהדר, קסום ומאיר. אהבתי אותו כל כך והוא ,הוא אהב יותר, יותר משציפיתי . 
IM AL
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: