עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
אני צופה בערוץ קבלה לעם של בני ברוך
הערוץ שמכין אותי לחיים באמת ובכיף
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
אהבה  (1)
בלילה  (1)
ארכיון
קישורים לעיון

עוד לילה שחור

22/07/2017 22:55
איילת רחמים
שחור הוא צבע טוב ,כי הוא קונטרסט טוב ,אבל עוד פעם שחור זה מבאס, אבל לא אנחנו לא מורשים להתבאס ,החיים שלנו לא מורשים להיכנס לרגשות שמושכים למטה לעצבויות ולסלט לא טעים . אנחנו מעדיפים לצוף מעל המים ,להרגיש בחוש דק שבדק את הרגשות השונים ולהעלות אותם ביחד עם איילת אהבים לקומה הבאה . נכון שהם קצת כבדים לפעמים ,אבל בשביל זה יש מדרגות גם כן .ויש גלגלים גם כן לסחוב אותם לפתח המעלית אם מזדמנת כזו ואם לא ,אז מגיעים למדרגות ומשאירים את הכבדים למטה ועולים אחת שתיים שלוש . הסחת דעת היא תרופה נהדרת לפנות מקום לעיסוקים אחרים מזינים יותר מלחפור ברגשות . מה גם שכל הרגשות שלנו אגואיסטים מטבע בריאתם ודביקים ולא יעילים במיוחד . אם לדייק אז יש בהם משהו שיכול להיות מועיל וחיוני מאוד אבל בשביל זה צריך להיות יותר חכם מהם. 
אדם לא יכול לחקור את עצמו ,להוציא נתונים לנתח ולצאת בחיים ובטוב ,משום שהוא באותו מישור עם עצמו . אדם יכול לחקור את הדרגות הקודמות שבטבע את החי הצומח הדומם ,כשזה מגיע אליו אל דרגת המדבר בטבע ,הוא כבר נכנס לסביבון כזה שיסתובב סביב הזנב של עצמו ופתח יציאה אין . מה שכן אם הוא מגדיל ראש ובאמת שואל איך יוצאים מהלופ הזה ,איך משיגים הבנה ממקום גבוהה יותר ומבין שהוא צריך שכל ממדרגה עליונה יותר שלו . אז כבר גם השכל הקטן שלו ברמה הנוכחית יכול לתור ולחפש לו מקום בו ישנם בעולם אנשים כמוהו שחקרו בדקו ומצאו . מצאו חכמה עליונה מקיפה כל סובבת על התחכומים של האגו ,על כל החולשות של הייצר ,על הכל מכל כל ,בשביל להראות לו את הפתח הצר כחודה של מחט, שאם יכניס שם חוט דק יתפור לעצמו חליפת קסמים, שעוד בטרם ילבשנה יריח את ריח גן העדן המצפה לו כאן בעולם הזה ,ירגיש את הנשמה הגדולה שמחכה לו .כי הוא יתפלא ויתפעל לראות שהוא חי בדור שכזה ,שלא יחידים מחפשים כמוהו טעם של חופש אמיתי מהרגשות המעיקים. טעם של חירות מהמוות המתקתק ובעיקר חבל על החיים שעפים כל כך מהר ואני טמבל עסוק ברגשות שלעולם לא מסופקים . 
הלילה אני קצת אוותר על משהו ,אולי על הצורך הזה למילוי מיידי לכל חיסרון שמורגש בי ,הלילה אני אגיד תודה על הרגשת הריקנות שנשארה גם אחרי שחיסלתי חפיסת שוקולד . כי בתכלס להרגיש קצת חסר זה טוב ,זה מעורר געגוע זה מעורר רצון ,אולי הלילה זה יעורר חלום . 
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה: