עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
אני צופה בערוץ קבלה לעם של בני ברוך
הערוץ שמכין אותי לחיים באמת ובכיף
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
אהבה  (1)
בלילה  (1)
ארכיון
קישורים לעיון

מכתב פרידה

29/07/2017 22:39
איילת רחמים
חשבתי לרגע לו הייתי היום נפטרת מהעולם מה הייתי אומרת לאנשים שחייתי עימם ובלעדיהם בעת היותי חלק מהם .
אז כתבתי לכם מהלב 

שלום שלום לקרוב ולרחוק .נצלו הזדמנות החיים כל רגע שנשמה באפכם ואל תניחו עד שתגלו את האמת והחסדים המרובים שנעשו עם האדם בעולם. אל תשארו במצב ההסתרה של כל הטוב והמיטיב האמת והחסד שקיים מתחת לאף ונסתר בהסתר כפול והסתר רגיל . מאמץ קטן יגיע בלימוד במקום הנכון ותוסר ההסתרה שמחשיכה עולמו של אדם עד אבדן דרך. 
דעו שנשמה גדולה מחכה לכם לגלותה .חיים נצחיים שמתגלים רק בעודכם בעולה"ז בגוף בשר ודם . בשביל לעשות את הבורא בצמצום מסך ואור חוזר . מי שלא יתייגע לזה מפסיד הזדמנות חיים שניתנה לו, כי אחרי שהחלבון הזה , שהגוף שלנו חי בו באורח זמני יפטר מהעולם ,זהו .תגמר ההזדמנות שלך לגלות את הבורא, אין עוד מלבדו הנמצא ואין עת אל מציאותו .תפוס את הרגע האחד יחיד ומיוחד במציאות חייך ועיניך תראנה ולא זר. בשביל זה נועד האדם .ואל תגיד נפלאת היא ממני ,כי יש בעולם כבר קבוצה גדולה, כלי עולמי ,שדה אשר ברכו ה' ,שנמצאים בקבוצות בכל קצוות תבל ,יחד בקבוצה ,בעשירייה ,לומדים ומתרגלים את השיטה שנמסרה לעולם דרך תורת ישראל  ,היא חכמת הקבלה, הזוהר הקדוש .והמשכילים יזהירו כזוהר הרקיע , עץ חיים היא למחזיקים בה ותומכיה מאושר, ואם יש לך עליה מלאה כל טוב ,כל שחסר לך זה סולם לעלות בו וכל טוב העולם בידך. 
יחד נעשה ונצליח . אנחנו כבר מובלים כשפיקחים בראשינו .הכל גלוי והרשות נתונה. 
קדימה להצטרף ולהיאסף למשימת החיים שמולידה חיים שלמים נצחיים ומלאי עונג אין סופי לאדם ,בהכרה מלאה ,בהשפעה הדדית בשמחה ובטוב לבב . דרכיה דרכי נועם וכל נתיבותיה שלום. 
ARIXXX
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: