עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
אני צופה בערוץ קבלה לעם של בני ברוך
הערוץ שמכין אותי לחיים באמת ובכיף
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
אהבה  (1)
בלילה  (1)
ארכיון
קישורים לעיון

בוקר טוב עולם מה שלום כולם

30/07/2017 13:27
איילת רחמים
בוקר טוב בא לי הבוקר להגיד את המילים הראשונות שאהגה הישר לתוך הבלוג שלי .שהוא המקום שלי במרכז העולם שלי
 ויש לו פוטנציאל אינטרנטי וגישה לכל העולם .
 פוטנציאל זה פוטנציאל אם ימומש או לא ע"י העולם ,זה לא שיקול שיכריע את הרצון הזה  שלי להשפיע הבוקר על עולמי .
 מה שבתוכי אומר , שהוא רוצה הוא להיות בסביבתי .
בתוכי נמצאת נטיה דקה ופצפונת מעדינות הנפש להתחבר ולאהוב את העולם וכל מה שיש בו ולאסוף אותו לחייכי לחבק ולהרגיע לחבק ולנשק במצח לנגב את הדמעות לנגב את הדמים לשטוף במים חמימים עם סבון ולחטא מחיידקים. ולאפס את היוצרות לאפס  לאפס .וכמו שמדפדפים דף בספר ,לעבור לדף הבא , דף  לבן נקי חדש ולשפוך עליו דיו עם עט כדורית וראש ציפורן גלגילית
 ולצייר נקודה חדשה באמצע העיגול ולהזכיר לכלל המעגל שנוצר שהנקודה הזו נקובה בשם והיא מרכזו של העולם , ממנה הכל נמשך  אליה ואל סביבות צדדיה ,יש לה כוח המושך אליה . היא נקראת רצון לקבל ונמשכת לרצון להשפיע .לדבקות בסביבות צדדיה להתכלל בהשפעה הטובה ומיטיבה עימה ולטעום בהכרה את ההטבה הטעימה ומושכת ואוהבת אותה ולקבוע זה אלי ואנווהו . זה הפועל בי פעולתו  באופן סתום נסתר ולא ידוע ואני והוא יחד זה אלוהי אבי וארוממהו מעל חשכת עולמי ואדבר עימו, כדבר איש אל רעהו, כדי למשוך עצמי לקשר חזק ויסודי עימו ,דרך זה שאמשוך אותו אל העולם שלי, שהוא ממלא ומסובב אותו בסיבה ומסובב, מלוא כל הרצון כבודו הנדרש ממני להרימו ולגלותו ולדבוק בו בחברות רעות ידידות עם כל התופעות שלו המורגשות בי באופן שלילי . שאדע שהרגש השלילי החסר שמורגש בלב איננו בשביל למשוך למטה לרע לכואב, אלה הוא הוא התזכורת להגיד ,אני הוא ולא אחר ,אני הטוב ומיטיב השלם ,שחסר בתפיסתך ,קורא אליך מן המיצר .אין דרך אחרת לעורר תשומת ליבך .א ני חקקתי בך טבע כזה מלידה, להיות מגיב רק לצביטה קטנטונת דקירונת ,אבל כשאת כבר מידי רגישה את כבר שמה לב לכל נדנוד קל שקורא לך מבפנים לשים לב ולקבוע, עוד בטרם יורגש כדקירה כשרק מרגישה שינוי קל באוירה, את כבר קובעת אין עוד מלבדו נכנס ויוצא,נכנס ויוצא ואני זו שצריכה להבחין בו לפחות פעם אחת ברבע שעה .לפחות פעם אחת בשעה ? ביום? בשניה? ביממה? בשנה?ביובל?בגלגול?באיזה רגע אחד פנוי ...לרומו של עולם  ,לפלא הבריאה למי ומה שקדם ונמשך אחור וקדם צרתני . י*המוח שלי הוא שמעבד לי התמונה. ובמקום אור אינסוף שאני רואה, המוח מצייר לי את התמונה מהעולם הזה,* (רציחות, שחיתות, שקרים, כל מה שיש לנו בחיים). הבעיה שלנו, זה לא שאנחנו רואים את העולם, העולם הוא שלם. אלא *הבעיה שלנו זה כאן, בחמישה חושים, ברגשות שלנו, במוח שלנו. המוח שלנו מקלקל לנו את הכל. אותו אנחנו צריכים לתכנת מחדש. שמה שיהיה לי התמונה הזאת (מאחורי המוח), יהיה לי מבחוץ. כך אני צריך לשנות את התוכנה.*
[איטליה, על כל פשעים תכסה האהבה, ד8]
בוקר טוב עולם .מה שלום כולם . אני יורד מהחוטים אני רוצה להיות ילד אמיתי לכל הילדים . כמה טוב לחיות ולהיות ילד שאוהב את העולם והעולם אותו אוהב מכל הלב . 
ואבקש ממך טמיר ונעלם שתמשיך להזכיר לי שרק אתה קיים ושהכל מסביבי זה חברה בבחינת נקודה שקופה,ושאתמקד קודם בסביבה הקרובה שהיא החברה שאותי מזינה במה שאני מאוד רוצה וזה לדבר אודותיך בבריאה . להחשיבך להגדילך ולהשוות אליך צורה. להיות כמוך משפיעה טוב ומיטיב ומלמדני להישמר מכל מה שעושה מחיצה הקליפה שומרת על הפרי ולא להתעסק בקליפה הגסה שלא שייכת בכלל לתחום התבונה ועודנה באובדן דרך .יבוא יומה כי לא ידח ממנו נדח אך הולכים מהקל לכבד . פרה פרה . 
בוקר טוב אלי בוקר טוב חברי בוקר טוב פי עשרה בוקר טוב קבוצה . יום נפלא תמיד מתחיל מהכרה בחורבן בשבירה בשביל לבקש כבן אדם עם פה ולב לבקש גאולה שמחה איחוד השברים לאיהו וגרמוהי חד בהון .  
ARIXXX
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: