עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
אני צופה בערוץ קבלה לעם של בני ברוך
הערוץ שמכין אותי לחיים באמת ובכיף
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
אהבה  (1)
בלילה  (1)
ארכיון
קישורים לעיון

החלום שאבד

30/01/2018 17:18
איילת רחמים
למה שונאים אותנו בעולם ?
במה מאשימים אותנו ?

למה השנאה הזאת מאיפה היא באה להם ?
יש עם אחד בעולם שקוראים לו יהודי והוא בכלל לא עם הוא מפוזר בעולם .בארץ ישראל חיים חלק קטן מהיהודים שבכלל העולם. .מדינת ישראל הוקמה כחלום של אותו יהודי נרדף שחיפש מקום לחיות בו באופן לגיטימי כמקום שלו .היהודי שהתאסף במדינת ישראל היה גאה שכתוב בספר הספרים שישראל היא מדינת היהודים והתיישב בה כבעל הבית הקים ממשלה עיריות ומוסדות לרווחת היהודים קיבל עליות מארצות שונות הכליל בתוכו עמים ותרבויות שונות ואיזה יופי .קמה מדינת ישראל .בינתיים היהודי הלך ועזב את ספר הספרים ובארץ המובטחת החל להתנהל כמו בארצות העולם שהיה מפוזר בהם ובליבו חלום על ארץ ישראל. 
אותה מדינה שנקראת ישראל, לא תואמת את החלום שחלם, לא תואמת את שמה ישר אל ובעצם מתנהלת עוד יותר לשימצה ממדינות העולם .
החלום אבד ונשכח ,כבר לא מדברים או מזכירים אותו .רק השנאה כלפי היהודי מזכירה לו שהוא איזה יהודי מאיפה שהוא בהיסטוריה, שתקוות כל האדם מופנית כלפיו .היהודי ההוא מקדם, זה שתלויה בו אושרה של האנושות, הפך עורו ובמקום להביא מזור לאדם בעולם, הוא בעצם עסוק בלמשוך את כל מה שיש בעולם לעצמו . 
על חשבון הסבל של האנושות ,הוא מתגדל ומתחזק . על חשבון אנשי ביתו החיים בתוכו במדינתו הוא נלחם על הברייה שלו מעצמו.  ארץ אוכלת יושביה . ואת תכלית קיומו נטש ועוד מצדיק את עצמו ולא מבין למה שונאים אותו ? למה רוצים להשמיד אותו ... 
תפקיד ישראל בעולם הוא להיות אור לגויים .
מה זה אומר ?  זה אומר להקים מדינה נאורה שכל תכליתה הוא לחיות בצלם אלוקים . שכל פרט ופרט חי בשביל הזולת ולא בשביל הבטן  והאגו שלו .מדינה סוציאלית מתוקנת מתוך הערך העליון של היהודי . יהודי הוא מי שמייחד את הבורא עם הנברא בקשר אציל נפש .יהודי הוא אדם הדומה לעליון שמפתח בקרבו תכונה של השפעה ואהבה כלפי הזולת שרואה בכל יהודי ניצוץ של הבורא . מאחורי כל אדם עומד בורא . ועל היהודי לקיים קשרים נכונים בין האדם לזולת .קשר נכון הוא קשר בין בני אדם שיודעים איך להתנהל עם האגו שמושך את השמיכה לכיוון שלו שטבוע באהבה עצמית שמבטלת והורסת את אהבת הזולת .
היהודי קיבל תורה ופנימיות תורה בשביל ללמוד ולרכוש את היכולת העל טבעית הזו האצילית .לקיים חיים תחת קורת שמיים אחד בשלום ובחמלה ועדנה ואהבת אחים ורעים . 
טבע האדם רע מנעוריו ובלי תורה אין הוא יכול לרכוש טבע שני ולהשפיע אור עליון וערכים עליונים לכל העולם .
חכמת הקבלה נכתבה בשביל דור אחרון .
דורינו זה והדורות הבאים אומללים וחסרי טעם לחיים .דורנו הוא דור שכבר עבר סבל ויסורים והתקדם מבחינה תעשייתית וטכנולוגית ומדעית וכל הקידמה הופכת להיות בעוכרנו ,כי מבחינה תרבותית אנו בפשיטת רגל . האגו סוגר על הפרט יותר ויותר .גם חיי המשפחה מפורקים ומחזיקים קשר כמו עסק זול .פשעי האנושות והמלחמות שידעה האנושות גילו אכזריות עריצות שנאה תהומית ואין צורך לפרט כמה זולה ומושפלת האנושות בעולם. 
עד אשר נשכיל לראות שיש לשארית הפליטה תורת הקבלה ובסגולתה נוכל לתקן את המעוות ולהתחיל לקיים את תפקידנו בעולם.

edyaקארין
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: