עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
אני צופה בערוץ קבלה לעם של בני ברוך
הערוץ שמכין אותי לחיים באמת ובכיף
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
אהבה  (1)
בלילה  (1)
ארכיון
קישורים לעיון

הבן יקיר לי פרק א.

18/08/2018 23:09
איילת רחמים
היה היה פעם ארמון גדול של מלך ומלכה .לזוג המלכותי נולד בן ראשון . המלך שהתרגש מהצאצא שיהיה לימים יורש העצר אמר למלכה שבכדי שבנם יהיה בן טוב וראוי למלוכה כדאי לנו ,שיגדל הבן  כמו כולם .הזדעזעה המלכה ואמרה שבני יגדל עם אנשים חסרי חכמה ודעת .שכל חייהם צרות ויסורים מה פתאום ?  בשביל זה אביא ילד לעולם ? לא סיימתי את המשפט שרציתי להגיד וכבר התפרצת עלי ענה המלך . ובכן אשלים את דברי .  ומצד שני יקבל בני חינוך יחודי אודות כללי המלכות . ובשילוב זה נוכל להיות בטוחים שבננו ימשיך את השושלת בצורה הקרובה לעם וקרובה למלכות בד בבד. 
בנינו נועד לגדולות . הוא נועד להנחיל לעם מורשת של גדלות וחשיבות המלכות בעולמינו . עליו לדעת להאציל סמכויות ולחמם את לבבות האנשים, להיות חכמי לב אמרה המלכה . 
בטח יקירתי ,אני אדאג ללמדו את חוקי הטבע של בני אדם בעולם ואת אלופה בללמד את סודות הטבע הכללי הידוע למלכות וכשיגדל שנינו נהיה גאים בו והוא וודאי יהיה מאושר ואהוב על הכל .
אני שואף ליום בו הבן שלי ישפיע לעולם כולו אהבה גדולה ,אהבה על אנושית .אהבה מלכותית אמיתית שמסוגלת להביא למציאות כוח על טבעי ,כוח שמסוגל להתעלות על טבעו המולד ולהקנות לו טבע שני .
שהבן שלי יהיה דומה לי בנתינה שלו .
אני משתוקק לראות במציאות של היום , איך אהבת אמת נוצרת בהשפעה הדדית בין בני אדם. בינם לבין עצמם ובינם לבין המלכות .
אני מתאוה לראות איך בני יצליח ליצור קשרים, מיוחדים ומגוונים בשלל צבעי הקשת .ויהיו אלה יחסים מוארים באופנים מאלכותיים ממותקים בבינה וברצון טוב להיטיב עם האדם באשר הוא בעולם.
מציאות כזו של חיים בצלם המלכות העליונה, אלה הם החיים המתוקים מדבש, חיי נועם ועונג .תארי לעצמך אהובתי, איזה עולם יפה בנינו ינחיל למשפחת בני האדם בעולם .
איזה אושר ואהבה ישרה בקרב כל משפחה ומשפחה ממשפחת בני העולם .
 לצורך זה אני חושב, אמר המלך למלכה ,שעלינו לעבור לדירה פשוטה ,כאחד העם ולשלוח את בנינו לגן ילדים, כמו כולם ולבית ספר ,כמו כולם ויהיו לו חברים מהעם וככה הוא יגדל באופן טבעי .
יש יום אחד בימי השבוע , שאני פנוי
 ,אוכל  לשבת עימו וללמדו את חכמת המלכות .את חוקי הטבע הכללי, ואעלה לו את רמת הלימוד בהתאם לנטיית ליבו ובגרותו . 
המלכה הסכימה לדבר ,אם כי חששה לרדת ברמת החיים .הרי כולם יודעים שאתה מלך, איך יקבלו את זה הנתינים ? שהמלך והמלכה ירדו מנכסיהם ועברו לגור ברכבות ?
 יקירתי איזה מלך אני, אם אינני יכול לעשות מה שעולה במחשבתי .
"כך עלה במחשבה" הרהרה המלכה 
אתה מלך טוב ומטבע הטוב להיטיב ,אינך יכול לעשות אחרת . 
מה גם שכולם בעלי משפחות וילדים ,הם יאהבו זאת  .כמו שבבתים של המשפחות הסלון מלא בצעצועים של הקטנים והבית כולו נראה כמו גן ילדים . גם אצלנו יהיה כך .נהפוך את הארמון לגן שעשועים גדול ויפה .עם קומות ואטרקציות של המלכות ,זהב ובדולח בכל החללים הגדולים ,יהיה זה גן שעשועים מופלא ומרתק .כולו חוויה והרפתקאות אין סוף.
ואנחנו נעבור לגור בדירה פשוטה  .
גם זו חוויה מהממת .סוף סוף אוכל לתלות בעצמי כביסה על חבל ...צחקה המלכה.
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: