עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
אני צופה בערוץ קבלה לעם של בני ברוך
הערוץ שמכין אותי לחיים באמת ובכיף
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
אהבה  (1)
בלילה  (1)
ארכיון
קישורים לעיון

לא בורחת מדווחת

25/08/2018 10:19
איילת רחמים
על גלגל שינוי הצורה 
כל הפרטים מתפרטים והכל אחד שלם בכל השלמות למעט האני 
כל הנפרדים נקשרים זה לזה 
לרבות האני 
במידה בה ראיתי 
במידה בה  שמעתי 
במידה שהייתי כאחד האדם.
הרהרתי ועליתי והשלמתי עם האחד ביחוד מיוחד.
על גלגל שינוי הצורה כל בוקר הוא התחלה מחדש לכון את עצמי למה שרציתי כשהייתי בסביבה טובה .
רגע טוב שהצליח להיטיב עימי ודאי היה בו משהו שמישהו בי רצה לעצמו ולהמשכיות .אותו אני רוצה לאתר, רק אותו וממנו להיבנות. יש עוד כמה פרטים בתוכי שרוצים להשתתף בחגיגה ,אבל קודם כל את החזק מכולם והחשוב מכולם להבליט וסביבו לסדר עמודי תווך .כדי שהכח יתחזק כדי שהנפש תעמוד .
כשהכח שלי מתפשט לענייני היומיום הנפש נחלשת מרוב מאמץ ויגיעה לשמור על הרוח הנכונה .אי לכך אני פה הבוקר קיבלתי הזדמנות מכח החכמה שנשטפתי בה  בשבועות האחרונים ויש לי פה רגע להתחיל לבנות משהו .
אני זוכרת שמטעויות גדלים .אני זוכרת שכל יגיעה לטובת החיים שכרה בצידה .בין אם בלהצליח ולהמשיך ישר ויציב ובין אם בלהיכשל ולראות מי ומה הוא המכשיל וזה שיעור משתלם .כך או כך זה משתלם. המטרה שלי היא דבקות בכח השפעה ואהבה .והפעולה היא לנצח את הדעת שלי .כי דעתי אינה שלמה עם עצמה .היא מפוצלת לשניים מינימום .על כל כן יש לא, על כל טוב יש רע, על כל אמת יש שקר ובעצם על כל דעת יש למעלה מהדעת . מכאן אני רוצה שכח הלמעלה מהדעת יהיה קודם כל שוה לדעת וטיפה יותר חזק ממנה . שהלמעלה מהדעת שנקרא אצלי, הנעלם או הלא ידוע ,שהוא יהיה אצלי בדעת נתון וודאי שנלקח בחשבון . ונתון שמקבל כח שכנגד ומעל כולם .כי הוא הנבחר להיות אצלי השלם והנאמן להיות כולל את כולם לא ידח ממנו נידח.
ואומנם שכבר התוודעתי לראות שהלמעלה מהדעת הזה, כשנכנס לפעולה ביחס לדעת מיד אחריה הוא חוזר לפחות פי שניים .כנעלם וכמכון .וזה רווח יוצא מן הכלל ושוה הון תועפות למי שעוד לא נמצאת בהיכל ,בלשמה . אבל אני זוכרת כתוב מתוך שלא לשמה באים לשמה . ושהלא לשמה זו מדרגה גדולה .
שוב תודה .אני פה לא בורחת .אתמול הייתי עם כאבי עיניים, אבל לא ברחתי רק הרפתי .כשכואב לי בגוף הפיזי זה משבית אותי ,לכן אני מבינה שעלי להניח להכל ולחיות את ההויה כשלמה טובה ומיטיבה גם ועל אף ,שיש בה רגעי כאב וצער .
שדעתי אומרת לא להוציא מהכלל אף פרט ולא להמשיך להתפרט, אלא עד כאן לעכשיו והלמעלה מהדעת ישלים את החסר וככה נתקדם בצורה שתעמוד לפניי הנפש ואוכל לראות ולבחון את יושרה והמשך דרכה, כשאני חלק המכוון למכוון היותר גדול ממני ואקרא לו מלכות .

כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: