עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
אני צופה בערוץ קבלה לעם של בני ברוך
הערוץ שמכין אותי לחיים באמת ובכיף
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
אהבה  (1)
בלילה  (1)
ארכיון
קישורים לעיון

פרק תהילים שפתחתי לפניי

25/08/2018 16:27
איילת רחמים
הארה מלמעלה היא אור החסדים .רב
קראתי תהילים של שבת היום עם חברות בשיחת ועידה .כל שבת החברות מתאספות ומתחלקות בקריאה משותפת .השבת זכיתי ל-4  פרקים יפים ואחד מהם המשיך לדבר אלי אחרי שסיימנו . 
אז התחלתי לשחק עימו ולהתחבר אליו עוד יותר וכעת אשתף את מי שיזדמן לקרוא הגיגי נפשי .
פרק קל"ב
הלב זוכר ענותיו
אשר נשבע לערבות ועלה בזכות אביר יעקב .
כשאבוא באהל ביתי האביון, כשאעלה על ערש ,את מה שהצעתי לכבודך .אם אתן שינוי לעיני להסתכל למעלה מהדעת ותנומה לעפעפי ,אלה הרגעים בהם אני עפה נרדמת עמוק, עד אמצא מקום לה' משכנות לאביר יעקב.
הנה שמענוה באפרתה ,באפר כי מעפר אני ואל עפר אשוב אך באור חכמת התורה משכתי ואמשוך את הא' מאלופו של עולם, להיות מיודעי ואיש שיחי ועפר יהפך לאפר, עד האות האחרונה בסדר האלף בית היא ת ואות ה'תמשיך משם למצוא אותה את השכינה ,את הרוח הטובה ומיטיבה רוח הקודש ,בשדי חכמה של אדם ער. ונבואה למשכנותיו נשתחוה להדום רגליו .קום ה' למנוחתך. אתה וארון עוזך .כהניך ילבשו צדק וחסידך ירננו. כהניך יצדיקו אותך ואת מעשה ידיך וירכשו כוח מאור חסדים ששב לחכמה וחוזר ונשנה בחסדי ה .
בעבור דוד עבדך ,אל תשב פני משיחך. אל תשב פני מי שמושך אותך להיות לנו מלכות אצילית ומתוקנת לכבודך למענך לעשיית נחת רוח לנשמה .
נשבע ה' לדוד אמת ,לא ישוב ממנה.
מפרי בטנך מהרל"ק ,שצריך תיקון אשית לכסא לך.
לשמור ברית ולעבוד על סדר המדרגה ועדותי זו אלמדם.גם בניהם עדי עד ישבו לכסא לך.
כִּֽי-בָחַ֣ר יְהוָ֣ה בְּצִיּ֑וֹן אִ֝וָּ֗הּ לְמוֹשָׁ֥ב לֽוֹ: יד 
בחר ה בציון דרך שרוכש המשרת את מלכותך בכניסות ויציאות .
זֹאת-מְנוּחָתִ֥י עֲדֵי-עַ֑ד פֹּֽה-אֵ֝שֵׁ֗ב כִּ֣י אִוִּתִֽיהָ:
 טו צֵ֭ידָהּ בָּרֵ֣ךְ אֲבָרֵ֑ךְ אֶ֝בְיוֹנֶ֗יהָ אַשְׂבִּ֥יעַֽ לָֽחֶם: טז וְֽ֭כֹהֲנֶיהָ אַלְבִּ֣ישׁ יֶ֑שַׁע וַ֝חֲסִידֶ֗יהָ רַנֵּ֥ן יְרַנֵּֽנוּ:
 יז שָׁ֤ם אַצְמִ֣יחַ קֶ֣רֶן לְדָוִ֑ד עָרַ֥כְתִּי נֵ֝֗ר לִמְשִׁיחִֽי: ק' היא אות של המלכות ושל עולם השקר . "אותיות קרשת הם אותיות של המלכות שמעתי הבוקר בשיעור את הרב אומר .קרשת הם הכלים של המלכות שמיתקנים בהתכללות .
הצורה בהדמות להאור נקראת אותיות". עד כאן דברי רב .
דוד המלך המזוהה עם המלכות אומר שם אצמיח קרן לדוד. ואני מרגישה שהוא אומר שם אצמיח קרן אור ברורה ומאירה במלכות התחתונה שאני צריכה לקבוע במח ולב שלי שתהיה לדוד . שדוד באותיות העבודה אומר לי שהד' הן אותיות הבורא במלכות תחתונה שנקרא בשם אדוני .אדון הכל עלי ועל כל שנכלל בתפיסתי כקיים בעולמי. ויש שני ד' ככתוב אהיה עימם בטומאתם .שהד' של שם ה שמחליפה את האות ה ' הקדושה זו אות שמגיעים אליה בגמרה"ת או ברגעי מעבר ממצדרגה למדרגה בדרך .אך כעת בשלב זה של עבודה נמשכת האות ד' ומוקדשת ליחסים בין בורא לנברא והמלכות נעשית אני לדודי ודודי לי . שהדוד הוא קרוב רחוק בחיק המשפחה . מקרבה לריחוק מכניסות ויציאות תצא תורה . עָרַ֥כְתִּי נֵ֝֗ר לִמְשִׁיחִֽי: פה אני כבר נרגשת לקראת הנר שערכתי ,לכח המושך אותי מהבלי העולם ומהכוחות הנוגדים את יעודי לרצון המלכות . וכבר יש לי אחרי הנר הזה לעקוב ולראות אם ערכתיו מספיק חזק ותקיף ובעל היכולות כולם כמו שזה אצלו .אצל דודי . 
יח א֭וֹיְבָיו אַלְבִּ֣ישׁ בֹּ֑שֶׁת וְ֝עָלָ֗יו יָצִ֥יץ נִזְרֽוֹ:פרק קלב א שִׁ֗יר הַֽמַּ֫עֲל֥וֹת זְכוֹר-יְהוָ֥ה לְדָוִ֑ד אֵ֝ת כָּל-עֻנּוֹתֽוֹ: ב אֲשֶׁ֣ר נִ֭שְׁבַּע לַיהוָ֑ה נָ֝דַ֗ר לַאֲבִ֥יר יַעֲקֹֽב: ג אִם-אָ֭בֹא בְּאֹ֣הֶל בֵּיתִ֑י אִם-אֶ֝עֱלֶ֗ה עַל-עֶ֥רֶשׂ יְצוּעָֽי: ד אִם-אֶתֵּ֣ן שְׁנַ֣ת לְעֵינָ֑י לְֽעַפְעַפַּ֥י תְּנוּמָֽה: ה עַד-אֶמְצָ֣א מָ֭קוֹם לַיהוָ֑ה מִ֝שְׁכָּנ֗וֹת לַאֲבִ֥יר יַעֲקֹֽב: ו הִנֵּֽה-שְׁמַֽעֲנ֥וּהָ בְאֶפְרָ֑תָה מְ֝צָאנ֗וּהָ בִּשְׂדֵי-יָֽעַר: 

ז נָב֥וֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָ֑יו נִ֝שְׁתַּחֲוֶ֗ה לַהֲדֹ֥ם רַגְלָֽיו: ח קוּמָ֣ה יְ֭הוָה לִמְנוּחָתֶ֑ךָ 
אַ֝תָּ֗ה וַאֲר֥וֹן עֻזֶּֽךָ: 
ט כֹּהֲנֶ֥יךָ יִלְבְּשׁוּ-צֶ֑דֶק וַחֲסִידֶ֥יךָ יְרַנֵּֽנוּ: 

י בַּ֭עֲבוּר דָּוִ֣ד עַבְדֶּ֑ךָ אַל-תָּ֝שֵׁ֗ב פְּנֵ֣י מְשִׁיחֶֽךָ: יא נִשְׁבַּֽע-יְהוָ֨ה | לְדָוִ֡ד אֱמֶת֮ לֹֽא-יָשׁ֪וּב מִ֫מֶּ֥נָּה

 מִפְּרִ֥י בִטְנְךָ֑ אָ֝שִׁ֗ית לְכִסֵּא-לָֽךְ: 

יב אִֽם-יִשְׁמְר֬וּ בָנֶ֨יךָ | בְּרִיתִי֮ וְעֵדֹתִ֥י ז֗וֹ אֲלַ֫מְּדֵ֥ם גַּם-בְּנֵיהֶ֥ם עֲדֵי-עַ֑ד יֵ֝שְׁב֗וּ לְכִסֵּא-לָֽךְ: יג כִּֽי-בָחַ֣ר יְהוָ֣ה בְּצִיּ֑וֹן אִ֝וָּ֗הּ לְמוֹשָׁ֥ב לֽוֹ: יד זֹאת-מְנוּחָתִ֥י עֲדֵי-עַ֑ד פֹּֽה-אֵ֝שֵׁ֗ב כִּ֣י אִוִּתִֽיהָ:
 טו צֵ֭ידָהּ בָּרֵ֣ךְ אֲבָרֵ֑ךְ אֶ֝בְיוֹנֶ֗יהָ אַשְׂבִּ֥יעַֽ לָֽחֶם: טז וְֽ֭כֹהֲנֶיהָ אַלְבִּ֣ישׁ יֶ֑שַׁע וַ֝חֲסִידֶ֗יהָ רַנֵּ֥ן יְרַנֵּֽנוּ:

 יז שָׁ֤ם אַצְמִ֣יחַ קֶ֣רֶן לְדָוִ֑ד עָרַ֥כְתִּי נֵ֝֗ר לִמְשִׁיחִֽי: 
יח א֭וֹיְבָיו אַלְבִּ֣ישׁ בֹּ֑שֶׁת וְ֝עָלָ֗יו יָצִ֥יץ נִזְרֽוֹ:
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: