עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
אני צופה בערוץ קבלה לעם של בני ברוך
הערוץ שמכין אותי לחיים באמת ובכיף
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
אהבה  (1)
בלילה  (1)
ארכיון
קישורים לעיון

להתחיל את היום ברגל ימין

29/08/2018 20:42
איילת רחמים
קמה בבוקר ומכוונת את רצוני להתחיל יום ברגל ימין מה שנקרא ,איך שימין עושה חיל מתגלה השמאל ימין שמאל .שמאל ימין  שמאל .ואני באמצע היום פתאום שמה לב ,שאיך שהתעייפתי מטלטלות הגוף ונעשיתי רעבה ובא לי לנוח ברגע הבא שמאל נשאר בלי ימין ואני מדדה על שמאל שמאל שמאל .אויה נעשה לי עוד יותר קשה ואפילו כבר נעשה מר ואני צועדת מדדה על שמאל שמאל ומבקשת בליבי בבקשה ימין תתעורר ותשתתף פה בצעידה ,כי היום עוד ארוך והדרך נמשכת .ואני שמה לב ששמאל כבר בתהום ואין לו קול לצעוק ,הוא שם כמו באוזלת יד .כאילו אומר ככה זה פה וזהו ואני מזדעזעת מה פתאום שתשאר איפה שאין אור? אני באה להציל אותך אנחנו יחד ,אני לא, כבר לא אעזוב אותך, אומנם שהייתי מתה ל...אבל לא לא לא בלעדיך אין חיים בצל אלוקים בלעדיך לא יקויים הכתוב והביאותים אל הר קודשי ושמחתים בבית תפילתי . בלעדיך לא הייתי יודעת שיש גדלות מהממת של בורא מופלא ושאין עוד מלבדו טוב ומיטיב ולא הייתי מטפסת על סולם יעקב ולא הייתי זוכה ללמוד את בעל הסולם ועוד ועוד להודות על החסד שעשית עימנו ועל החסדים והרחמים הגדולים שאתה עתיד לעשות עימנו עד שנהיה לאגודה אחת ונדע את ה' אלוקינו ככתוב ידעו אותי למקטנם ועד גדלם  ונשמח בך .עוד יבואו ימים .וזאת בזכות החברים .חברים מהממים שמשקיעים כל רגע פנוי לעשות בורא בניהם בשיטה בדוקה הנותנת יסוד לבניין חברה ,בדרכי  המקובלים הגדולים ענקי הרוח של האנושות . 
ואני מעצם הבקשה לעזרה ניצתת בלבבי תוספת רוח שמחזירה את הרגשתי למוטב ושוב אני צועדת ברגל ימין שהכלילה את השמאל וכיוונה למען עשיית נחת רוח לבורא ואומנם שאני יודעת שזה משחק ביני לבינו אך כמו שבעל הסולם אומר משחק זה דבר רציני . המשחק הזה זה החיים שלי ,העולם שלי ומוטב לי לשחק בשמחה ברוח ספורטיבית בקלילות לצד עקביות בלימוד ומפגשי קבוצה ועשירייה . 
נזכרתי בספר שקראתי בילדות של איטאלו קלווינו ספר שהרשים אותי ברעיון שלו .הספר נקרא הערים הסמויות מעין . מסופר על אנשים שחלמו את אותו חלום נפגשו והחלו מוצאים את עצמם בונים עיר ונותנים לה שם .ועוד אנשים אחרים שחלמו אותו חלום בנו עיר ... 
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: