עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
אני צופה בערוץ קבלה לעם של בני ברוך
הערוץ שמכין אותי לחיים באמת ובכיף
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
אהבה  (1)
בלילה  (1)
ארכיון
קישורים לעיון

הבן יקיר לי תחילת פרק ד'

30/08/2018 20:36
איילת רחמים
אפריים בן 13 לכבוד חגיגת בר מצוה אמא מוסרת לאפריים הזמנה . 
אנחנו מוזמנים לאבא .
אבא חוגג את בר המצוה שלך בירח . אנחנו נכנס לחללית ונשוגר לירח שם נפגוש את אבא ונחגוג כשאנו לבושים בבגדי אסטרונאוט . 
וואו אמא איזה הגזמה פראית . לא יקירי זו לא הגזמה עוד חברים של אבא שאוהבים אותו מאוד יהיו שם עימנו . זה נהוג אצל מלכים . תהיה סעודה טעימה .המאכלים שאתה הכי אוהב ועוד מאכלים ושתיה שמעולם לא טעמת ,מחכות לך  הפתעות מהממות מאבא .
עוד נעשה הכנות לקראת השיגור בני .יש תנאים שצריך לעמוד בהם בחלל כי יהיו לנו כניסות ויציאות בלי הלבוש אסטרונאוט והמסכת חמצן .בחודש הבא  תצטרך להצטרף ל- 9 חברים  שאבא הכיר לך אותם במפגש קצרצר שהיה לכם כשהיית בן 9 . הם גם כן חוגגים בר מצוה .אתם תפגשו בבית הצירופים למשך חצי שנה ותוכשרו לשהות בירח .יהיה זה עבורכם הרפתקאה נפלאה ,לימוד מעניין ומחכים ותרגול מעשי מרומם נפש . 
אמא אני נרגש לשמוע שאפגש עם אבא .איזו הודעה משמחת .למה לא אמרת לי זאת קודם ? בן יקיר לי אפריים יש עוד ככ הרבה דברים שלא אמרתי לך .אני אמא בתפקיד של מלכה ויש כללים למלכות .אחד מהם הוא שלא אוכלים בוסר . שמועה טובה היא מזון לנפש .לא אתן לבני לאכול בוסר . משהגעת לגיל שאתה יכול להיזון משמועה זו ,לא כבוסר, אז התאפשר לי לומר לך . גדלת ,אני מרגישה אותך ורואה שמאז שהתחלת לכתוב לאבא מכתבים ולדבר עימו בטלפון עשית קפיצה בהתפתחות .אני גאה בך . 
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: