עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
אני צופה בערוץ קבלה לעם של בני ברוך
הערוץ שמכין אותי לחיים באמת ובכיף
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
אהבה  (1)
בלילה  (1)
ארכיון
קישורים לעיון

על כוכב אחר

13/11/2018 09:56
איילת רחמים
היום חוגגים יומולדת עם עוגת שוקולד חמה בציפוי סירופ מקקאו אמיתי, חמאה וסוכר קוקוס  ובצד הצלחת גלידת וניל צרפתי ועלה נענע לקישוט.
למי יומולדת ? 
ראש השבט אריה הזמין את משפחת העופות הדורסים לחגוג יומולדת בשטח משותף .נשמע הזוי משפחת הזאבים הביע התנגדות "מה הקשר ביננו לבין בעלי כנף" ? אמר ראש שבט זאב .ומיד לאחר האמירה המתנגדת ,באותה נשימה הכריז ,:"לא משנה מה מרגישים לגבי זה ,למדנו לראות את ההתנגדות וללכת מעליה ,ובכן יוזמנו בעלי כנף ונחגוג ונמלא בשמחה רצונו של אריה קטן ירוק. 
הם היו יצורים על כוכב שנקראים בני אל חי.
הם נראו כמו חיות ממינים שונים  ,שהולכות על שתי רגליים.לכל מין קראו בשם כולל לכולם .נגיד זאבים ,אז כל אחד ממשפחת הזאבים נקרא זאב .התואר שהבדיל בניהם היה שימוש במילים גדול או קטן ,כשדיברו אודות זאב מסויים היו שהוסיפו תואר  גדול או קטן . זאב בגדלות ביקש ש..אמר ,עשה וכדומה .היו שהכניסו לתיאור גם צבע .למשל בהזמנה ליום הולדת זאב אדום בקטנות , יכבד את האורחים בעוגת שוקולד חמה וגלידה . קטנות וגדלות היו תארים שיכלו להיאמר על אותו אחד .פעם יכנוהו בקטנות ,פעם יכנוהו בגדלות .אלה תארים שבאו לסמן להם מצב ולא אישיות .
בני אל חי חיו על כוכב נסתר .איש מהחיצוניים לא יכל לחבל במעשיהם ובאוירת החיים ששרתה בניהם . היה להם מוטו שבטי ,בכל השטחים והמרחבים שלהם . לא משנה איזה מין חי אתה בין אם זאב ובין אם כבשה,  אריות או שוורים ,אצלנו על הכוכב שלנו,אנחנו חסידים של אהבה הדדית .טובת החבר קודמת לטובה עצמית .ובכלל אצלהם מגונה ודוחה אהבה עצמית .זה נחשב לנגע .למחלה מסוכנת . לכן הם היו מזכירים זה לזה לחשוב רק על טובת החברה הכללית .אנחנו משפחות מאוחדות באהבת חברים . בני אל חי עושים נחת רוח לאל החי בנינו.
למי יומולדת? אריה אדום בקטנות הזמין יומולדת לאל חי שבנינו .מטרת המסיבה לעורר התפעלות והרמת לחיים, של שבחים והודיה לאל חי שבנינו .
העופות הדורסים הסכימו להתארח והודיעו למארחים הנכבדים שהנוכחות שלהם תהיה ברצוא ושוב ,משום שהכנפיים שלהם חייבות תנועה של נחיתות והתרוממות, אחרת הם דורסים גם מה שלא צריך לדרוס. 
הכנות למסיבה הערב נערכות בהעברת שמועות טובות ועזרה לכולם להיות מכוונים להגיע מוכנים לקבל מכל אחד ואחד התפעלויות ושבחים ,הודיה ותובנות אודות השמחה שלהם לעסוק ביחד באהבה הגדולה שנמצאת מעליהם והם דואגים לפעול פעולות שיחדירו אותה לקרבם .שתשרה אהבה בהשפעה הדדית בניהם למרות ועל אף, שהיא לא כפי טבעם המולד. אבל הם מבינים שהם תלויים זה בזה .ובתלות ההדדית בניהם ,הם כרתו ברית אחים להיות נכונים להביע רק את השתוקקותם לאהבה הגדולה ולא את מצבם הרגשי שמדרדר לההפך.
בני אל חי חיים כבר דורות על דורות והם כבר עייפו ללכת בדרך המובילה למוות .כך או כך אנו בטבענו המולד זמניים על הכוכב .רואים ויודעים שלבטח כל אחד מאיתנו יעזוב את הכוכב וימות.אבל הרוח שמפעמת ומנשימה אותנו אם תהיה זו רוח שלמעלה מהגופים ודאי שהיא תיטיב עימנו בעודנו פה על הכוכב ובאשר נהיה כשנעזוב. 
בכוכב של בני אל חי היו חלק מהחברים חולים .
חלק היו במצב של חולים אנושים .החולים חיו בסבל מתמשך וצרות.היו להם קשיי הזנה, לחצים וחרדות ,במקום להרגיש חיים, הם הרגישו מלחמת הישרדות. בעוד שהכוכב שבו חיו היה יפהפה ,כולו מרחבים של שפע ויופי . כל יופיו של הכוכב היה בעוכרם ,מחמת המלחמה הפנימית שבכל חיה מצד היצר שלה לטרוף לעצמה כל מה שיש .חוסר יכולתם להפנים את היחס הנכון כלפי   הייצר הטבעי שלהם תסכל אותם .היו מהם כאלה שישבו ואכלו את בשרם .שאר בני אל חי חשו חמלה וצער על שהם לא מצליחים להעביר להם השפעה מספקת שתכייל אותם להיות מבינים ,כיצד פועלים כולם ,כדי לממש את המוטו של אהבה בהשפעה הדדית . אבל הם סיפקו להם הספקה יומית של הזנה בריאה וחיכו בסבלנות שהחברים החולים יעברו את תהליך ההחלמה וההבראה בטוב ובמתיקות האפשרית.
חלק מהחולים בדלקות אוזניים הביעו מרי כדי לשרוד והקימו מערכת של החזק והשולט .
שהיה נגד הרוב הרווח והמוטו האידילי ,אף אחד מחולי אף אוזן גרון, לא חשב על החיים שבזולת,על הברית שעשו בניהם מדורות קודמים.ברית שתאמה בין הקשר שיש בניהם מבחינה רוחנית לבין הקשר שנמצא בניהם על הכוכב המנותק מהארץ . כל חולה חשב רק על חייו שלו וזה ניכר עליהם , בזה שהם היו טיפוסים סגורים בתוך עצמם .כל אחד שקוע בטובת עצמו ושנאת זולתו. התגלו שחיתויות ועוינות בינם לבין עצמם .האויר שהם נשמו היה אויר של מחשבות רעות ,של ניצול לרעה ושל שנאה . ברבות הזמן ניכר היה מי חזק יותר מהאחר .החזקים תפסו מונופול על מקסימום חולים. החלשים הלכו והתרחקו מהחזקים .וקרה שהחזקים החלו להתחרות בעצמם בנסיון להפיל את כולם. אחד רצה לשלוט על כולם . נוצרה חברה של ממורמרים על הכוכב באופן שחמישה אנשים חזקים עויינים ששונאים זה את זה שולטים על הכל .כל השליטה בידיים שלהם וכל היתר עניים חולים אנושים ומתוסכלים.  .הם נראו כמו חברה שבנויה מעשירון עליון ששולט על כולם ,על התקשורת הפוליטיקה על הכל ,משום שבני אל חי הם יצורים מושפעים מטבעם . מושפעים  מהסביבה ומהמסרים שעוברים אליהם והמסר ששלט בתקשורת  הכללית שלהם ,היה בידי החמישה שהחזיקו ביד רמה בהון .המסר שעבר בניהם העמיד את העצמי , של כל אחד באומדן של ערכים זולים .של חזק וחלש של חוסר צדק ושוויון ,של חוסר אמון וחוסר ביטחון .בני אל חי ,לא מדדו עצמו בערכים שעודדו  אותם להרגיש חשיבות וגדלות חייהם. החיים שלהם נחשבו לפי הישגים ברמה של שליטה וכח הזנה . בעוד שהם היו כולם מובסים במקום הזה .גם אלה שהחזיקו בהון היו מובסים, כי מסר ההזנה שהזינו בו את כולם ואת עצמם, היה חולני וממאיר לעבר ריבוי השלילה והתפרצות המחלה כנגיף הרסני וממית.
 המסרים האלה עיצבו את דעת ציבור החולים ונעשו לאוירה הכללית שלהם על הכוכב  . החומרנות השפילה אותם בחיי הישרדות קשים. בתקשורת הראו להם כמה נהנים העשירים והחזקים .
בליבם פנימה כל חולה ששכוב על מיטת חוליו ידע , שכל אחד הוא מיוחד ,אך היחודיות הזו נעלמה. האוזניים שלהם, לא הצליחו לשמוע את המוטו של משפחת בני אל חי הכללית .
הם נעשו כעדר של רועה שנוא ונסתר.
הם הרגישו שהחזקים ששולטים בהם חיים  על חשבון בורותם ואוזלת ידם.
 כשמישהו שאל למה אנחנו מסכימים עם זה? למה אנחנו מסכימים להיות עדר ? התגובה שקיבל היתה אדישות והכחשה .
 רגשות של מרירות פנימית ודחף למרוד היו  מציפים את לב החולים ,אבל מהר מאוד היו נדחקים לדיכוי וחוסר כוח . להרגשה שהם שורדים מתוך סבל וייסורים, רק בגלל שהם וכל העדר מתנהלים כבובות על חוטים .כעדר שנבצר ממנו לעמוד מול הרועה הרע, שמנצל אותו והורס את עצמו ואותם עימו.גם מערכות החינוך בכל הכוכב ,כבר צורכים תרופות חזקות של סמים שנתנו לתלמידים,לילדים שלהם , בלית ברירה נאלצו  להמשיך את הדיכוי הזה ולא לאפשר לדור הצעיר להתקומם נגד השבלונה המייסרת הזו. כולם מפחדים ומרגישים חסרי יכולת לעמוד מול מיליונרים בעשירון העליון ואיך בכלל יגיעו אליהם איפה הם ואיפה הם .קטנים וחסרי אמצעים ביחס לשולטים מושחתים שסוללות של כוחות ושחיתות זמינים להם. 
נכון זה יהיה כמו מלחמה בטחנות רוח להתקומם נגד ההנהגה השלילית הזו .נכון אין לנו שום כוח לעמוד מול המחלה הזו. אכן החזק שורד . איזה גורל יש לבני אל חי המסכנים האלו.
אבל ...ויש אבל גדול . המוטו של כלל החברה עמד בתוקף על גב ראשי החברה הם ענקי הרוח של החברה מכל הדורות . בני אל חי אלה היו בריאים בעוצמה.הם העבירו מסר ושיטה להתנהלות נכונה בכל מצב שרק יבוא עליהם לטוב ולרע .לא היה מצב שהם לא מצאו לו חיבור מתאים ונכון להנהגה מבורכת . אומנם שבקרב חולים ישנם מצבים שגובים מחירים כבדים, אך במצבים קריטיים בין חיים למוות הברירה להעביר את חכמת החיבור, גם לכבדי שמיעה וקשיי עיכול נעשתה בדרכים אחרות .באוירה וחמימות ותמיכה שיוצרים סביבם ותפילה מתמדת שיזכו לקבל הבראה ולנטות לעבר המוטו הפועל בשיטה שניתנת לרכישה ולבדיקה ללא מחירים כבדים. אלה שנאספו איך שהוא על ידי בני משפחה להתחבר לסביבה בהבראה הצליחו להחלים  ,כי הכלל היו מסה עוצמתית,שיכולה לשנות בגדול, בענק את מצבם העגום של החולים  .מספיק שחולה יחליט החלטה משותפת עם הסביבה שמחזיקה בשיטה הוא מתחיל לקבל הזנה מבריאה ומאירה על בורותם, שהביאה אותם למצב הזה . באופן מהיר להפליא היו מביאים עצמם לייחס אחר כלפי המצב .
 בחיבור בניהם הם התכללו בקבוצות קטנות ושוחחו על  הדרך שנכונה לכולם , להעביר בניהם מסרים של בניית עצמם בהלך רוח אחר .בהשפעה אחרת ולא בהכרח לחיות מהשפעת השולטים בהם . הם יכלו ללמוד  כיצד להביא ליחסים בניהם הבנה יסודית אודות מה שקרה להם.להבין איך קרה שהם נעשו כ"כ מושפלים ונשלטים, כעזובים בידי היצר הרע ששולט בהם .גם אנחנו היינו כמוכם ולמדנו כיצד מנגד להביא לחיינו  יצר טוב ,שנמצא בחיבור בנינו. 
.זה דבר נרכש ,משום שהחוק הכללי של הכוכב שלהם , הוא חוק הרמוני ואינטגראלי  , אין הפרדות הכל קשור בשרשרת אחת .כמו בגוף של אדם אחד ,שכל תא בגוף עובד בשביל הגוף כולו ולא בשביל קיום עצמו .תא שמבודד עצמו מאיזו סיבה נקרא זה תא חולה וסרטני .
בני אל חי  צריכים לייצר קשרים בניהם ,שירימו את ערך החיים לערך עליון . 
להרגיש את חוקי הטבע כחוקים שבאו לשמור עליהם ולא להזיק להם .ללמוד על עומק החכמה של הטבע, שכן הטבע גם הוא למעלה מהטבע . זה מושג רוחני עליון ,שניתן להשכיל ולרכוש את הכוחות הפועלים עליהם ולא לאפשר לכוחות היצר לדכא אותם או להאשים את החזקים  .שהרי בורותם הפילה אותם למצבם העגום . עליהם לראות את הנתונים שלהם כחברה ולא של כל אחד בנפרד. הטבע, שבו הם חיים ומשתמשים לימד אותם משהו על החיים שלהם ,כשהם פרודים זה מזה .כי רק כשנופלים למחלה החזק שורד בחוסר שוויון בין כל החלקים המיוחדים והחוזק הזה נופל בעוכרו של הגוף האחד משום שאין שפיצים בגוף הרמוני יש שיתופי פעולה בין כל התאים והאברים לטובת הגוף כולו .וכשחזק שפיצי קם ושולט מחמת החלשות כלל המערכת הרי שהוא משליט עצמו ולא מאפשר כבר לכל חלק וחלק למצוא את השתתפותו העצמית בתהליך ההבראה .שבו המערכת הגוף כולו יחיה באופן מטרתי לטובת החיים המחוברים לעקרונות ההדדיות בקשרים הרמוניים .  לאף אחד על הכוכב אין כח כיחידי ,כפרט להתעלות מעל הייצר שנגוע באהבה עצמית שזו ,מחלה פסיכולוגית .כי אין טעם באמת באהבה עצמית החזק השפיץ הורס את עצמו בהרס הסביבתי הכושל .הטעם מגיע רק ביחס לאהבה לזולת . נכון שהטבע המולד של היצורים  מושך לעצמו כדי צורכו ,אבל המושך לעצמו מעבר לצורכו כבר לא פנוי להיות חלק מועיל לטובת הגוף המערכתי כולו.והוא נזרק ממנו כעזוב וחולה אנוש.
נכון אלו ניגודים לכן ביחד בשיטה נלמדת מצליחים להשכין שלום בין הניגודים ולהכיר בגדלות הבריאה והבורא שנמצא בה, ובני הכוכב רוצים שהוא יתגלה בניהם בחסדים מגולים של אהבתו הגדולה שנמצאת מעל לגופים.
 רק ביחד יש להם סיכוי להביא לשינוי . מתוך חוויה טובה נמשכים הלבבות .בחיבור בניהם יתעוררו בזה אחר זה , לחוויה של חברות ,ידידות אכפתיות ,כמו משפחה . אם ירצו זאת, אפילו אם רק תהיה להם נטיה לכיוון החיבור, בכדי לגלות בו כוח שמעל כל כוחות הפירוד, יקבלו במתנה אור, שיאיר להם את הדרך  .  כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: