עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
אני צופה בערוץ קבלה לעם של בני ברוך
הערוץ שמכין אותי לחיים באמת ובכיף
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
אהבה  (1)
בלילה  (1)
ארכיון
קישורים לעיון

דחיה ונפרדות לעומת שלמות ואחדות

17/11/2018 15:08
איילת רחמים

הדבר שהכי חשוב לי היום לכתוב עליו הוא על איך אני מבררת או מכיילת את תפיסת המציאות שלי באופן שלוקחת את ההרגשה של דחיה ונפרדות שמורגשת בי היום, לעומת הדדיות ואחדות .
איך העיניים השלמות עם הבורא רואת לעומת האגו .בשביל מה שם, באמצע עומד מחבל השלמות ,שנותן לי להרגיש ולחיות את שניהם  בהודיה ובקשה.
הדבר שהכי בוער בי הבוקר לכתוב עליו הוא על השלמות ,על נפלאות הקשר ביני לבין אלוהים .
על הצורך בבטחון ואמונה בטוב מוחלט ,צורך שרודף אחרי כל פעם שאני מרגישה דאגה או פחד . אני הבוקר מרגישה שני רגשות סותרים מצד אחד התפעלות פנימית מחוויה שהרגשתי אתמול בערב והיא עדיין חרוטה ומורגשת בי כמו הילה עוטפת ומצד שני הרגשה של דאגה ואפילו חרדה מפני משהו שיקרה .אני כמו מחזיקה באיזה שסתום, כדי שלא יפתח שכר של מים רבים שיפרצו מתוכו ללא גבול וכיוון. אז אני על המשמר. אני כותבת כדי לאפשר לזרם דק לזרום דרכי ,אומנם עוברת דאגה אך היא צריכה כנראה תעלה ואותי לנתב את ההרגשה העצורה בי כדאגה . האמת שאיך שהרגשות נמצאים שם בליבי זו לא דאגה ,זה היסטריה או פצצה עם ניצרה סגורה .אני וודאי לא בעד להיכנס לפאניקה ולעורר סערות וודאי שלא .ההפך הוא הנכון . אך כשהרגש הדק מעביר בי זרם של תרגישי אותי תכירי אותי כמו אומר לי באתי קטנטן אומנם שאני עצום וגדול אבל באתי נקשתי על דלתות לב האבן האדיש מרוב אטימות ופחד . באתי להזכיר לך ,שנעים להכיר במידה נוספת את הרגשות העצורים. כי בעצם הם מסמלים ,שיש לך לב ,שאוהב להרגיש ולא לחדול. והלב ,לא יודע גבול שמתיר יחס נכון לכאב .
הכאב יעורר להרגשה טובה, באם יש בנתוני חייך קו של קשר עם מקום שכולו טוב . 
אני ודאי צריכה להאמין שיש עולם שכולו טוב .שכל הכאבים שלי באו למטרה מדוייקת ללמדני לראות טוב בכדי שיהיה לי לב שיודע לאהוב .
הלב היומיומי שלי מרגיש אדישות כלפי הקורות מרוב קושי לשאת .
עצם הגילוי שמסתתרת בתוכי פצצה של רגשות טעונים, שאם יהיה להם תעלה או ערוץ לזרום אליו באופן מבוקר הם ישתנו יקבלו חיים רעננים והפצצה תתפרק כבר בצורה חיונית שיכולה לטעת בלב שקודם דאג והשתתק מרוב צורך  בביטחון ואמונה ,לקבל סוג של רגש חדש. ואז אראה איך הוא , שהיה מהול בכאב וחרדה תועל להיות מאוחד עם ביטחון ואמונה .ואני רק השתתפתי .רק הבאתי עצמי לקבוצת כותבים ואפשרתי לפצצה להיפתח בהדרגה ולקבל עליה גבולות מתועלים .תודה.
IM AL
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: