עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
אני צופה בערוץ קבלה לעם של בני ברוך
הערוץ שמכין אותי לחיים באמת ובכיף
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
אהבה  (1)
בלילה  (1)
ארכיון
קישורים לעיון

הבעיה של האנושות

31/12/2018 18:05
איילת רחמים
האגו לא יתן לאדם לחיות בטוב בעולם .האגו מטבעו דבוק בבן האדם בהרגשת עצמו ואהבת עצמו .האגו גודל עם האדם ומרמה אותו עד יום מותו . האגו גורם לאדם לחשוב שהוא מלך העולם והוא בעל הכוחות להתקיים ולחיות ולהנות ובעצם לאגו הזה אין שום אחיזה במקור הכח של החיים . הוא מנותק מהסיבה לקיום שלו והוא מובס ביום המוות .בני אדם שלא יצאו משליטתו מובסים כל חייהם ונכשלים כחברה אנושית בעולם.
כל חיי אדם האגו מרמה אותו להיות עבד שלו ושל הצרכים הטבעיים ומסכל כל נסיון לצאת ממנו ולהיות חופשי ועצמאי.
כל עוד האדם לא ימצא את התרופה לאגו האנושי אין לחיים של בני אנוש יכולת למצוא נחת רוח בעולם מכל שכן להנות מכל השפע שקיים .הבנת הבעיה היא אחוזים גדולים של פיתרון . אחרי דורות של התפתחות חייב שיגיע הזמן לעצור מבזבוז אנרגיה ומלחמות דם, כי זה לא יעזור, זו נפילה עמוקה עוד יותר של שליטת האגו על האדם . האדם תקוע בעולם במציאות שכל מה שלא נעשה ניכשל, כי המחבל הוא בכל אחד ואחד מאיתנו דבוק לטבע שלנו . האני של כל אחד מבני האדם שבוי שלו . 
כל החברה הכללית בעולם נשלטת בידיו .נבנתה חברה ומדינות ותעשיה שכולה לשרת את האגו ולהיות עבד שלו . אם נקים מנגד חברה שתעסוק באיך לצאת משליטה מאמללת זו הרי שאז כבר נתחיל לזרז את תהליך ההתפתחות של האדם בעולם .
זה עניין של תיקון . פנימיות תורה מדברת עליו ,נקראת חכמת הקבלה .


כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: