עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
אני צופה בערוץ קבלה לעם של בני ברוך
הערוץ שמכין אותי לחיים באמת ובכיף
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
אהבה  (1)
בלילה  (1)
ארכיון
קישורים לעיון

תל אביבית

05/01/2019 11:11
איילת רחמים
ברחובות תל אביב כשאני סתם ברחוב הולכת חולפת על פני חנויות אני מרגישה בוהמית . יש משהו שמחכה בפינה ,כאילו משהו יכול לקרות משהו שישנה את חיי לטובה .
תל אביב עיר בלי הפסקה . ידעתי שפה אצליח להסתדר הכי מהר וקל .והכל זרם נפלא .מלצרות בבית קפה מגניב ,כל ערב בעבודה ,טיפים טובים צוות העובדים במשמרת נעשו חברים שלי, שכרתי דירה אומנם חדר אחד במחיר של שלושה חדרים בעיר אחרת ,אבל פה יש תמיד הרגשת חיים .עיר בלי הפסקה .התנועה הבלתי פוסקת של אנשים ,העסקים שתמיד פתוחים ,חוף ים לזריחות ולשקיעות ,אבל באמצע ,בינהם אני בריצות . רצה כל היום . כולם נראים ממהרים.אני ממהרת , רצה להספיק ובסופו של יום מרגישה שרצתי לשום מקום . כאילו העברתי עוד יום  ,אבל נותרת בי הרגשה שחסר לי משהו ,שהמשהו החסר הזה הולך וצובע את הלב שלי בפיח שחור . לפעמים נפתחת שיחה עם חברים וכולנו מדברים טיפה על החיים והרבה על עסקים  .לא יודעת איך תמיד השיחות שלנו מסתובבות סביב יוקר המחיה ואיך אפשר לעשות יותר כסף ולהיזהר מגנבים. הסיבובים האלה בסדר יום התל אביבי שלי מתחילים לעשות אותי חולה .אני לא מרגישה טוב, כי אני כבר לא מצליחה לשחק את משחק החיים הזה סביב ריצות לשום מקום. בארון הבגדים שלי כבר אין מקום לבגד חדש וההורים הפרודים שלי כבר לא מבינים למה אני לא מגיעה בשבת .אני די מחוץ לחיים ,בעוד שאני בלב ליבם ,בתוך העיר הגדולה ,מי שיראה אותי מהצד יגיד זאת כל ערב מבלה . 
בעודי מהרהרת על המצב שלי הזה, בהרהורים של הלב ,ככה בשקט ביני לבין עצמי ,איך עוד יום ועוד יום חולף ,ההרהורים נכנסים למיטה בלילה ומדירים מעיניי שינה מתוקה , נכנסתי בטלפון להודעה שהתקבלה בשעות הערב המוקדמות קיבלתי הזמנה ליומולדת של חברה טובה ,חברה מגניבה ,זה שימח אותי שהפעם זו תהיה מסיבה מגוונת ,כי החברה הזו טיפוס מיוחד ובאמת  קרה משהו יפה מהמסיבה שלה. 
אומרים שמחשבות יוצרות מציאות או לפחות מזמינות לחיים מפגשים שקשורים אלי באיזה הקשר חשוב .
הגעתי למסיבה בערב חורפי גשום .הוזמנו מלא אנשים חלקם מוכרים ,  מועדון סגור כל טוב באוירה אינטימית ,מוסיקה טובה ,כולם בתנועה חלק רוקדים וחלק מתנועעים בעמידה, מדברים . חברה הכירה לי בחור שעמד לידה והבחור הזה שנראה חמוד, נמוך רזה משדר חביבות ואהבת עולם שמתי לב איך במשך כל המסיבה אור זוהר לו בעיניים . כל הערב הוא היה בסבר פנים פתוחות וכמו פנוי תמיד לראות מה קורה סביבו ,נותן מילה טובה, מחייך . בסוף הערב הסתבר שאנחנו גרים באותה עיר ,הוא הציע להקפיץ אותי הביתה .שאלתי אותו בדרך מה מסתתר אחרי הקסם שלך. הוא אמר קסם ? תודה ,אולי כי התחלתי לא מזמן ללמוד וזה סידר לי את הראש והמתיק לי את הלב . 
וואלה ? שאלתי מה ?מה אתה לומד ?
חשבתי הוא יגיד שהוא התחיל לימודים למקצוע  ,הוא לא התפרץ לענות, אז שאלתי שוב הגענו לחניה שליד הדירה שלי ,התיק עלי אני עומדת להיפרד מהקסם המלא חיוניות הזה שמולי 
רציתי גם קצת מזה  ,הוא הביט בי ואמר בקורס שבו אני לומד, יש מידי פעם מפגש מבוא .זה לימוד לנשמה ,על מהות החיים , חכמת הקבלה . הגעתי לזה דרך חברה שהזמינה אותי ,התרשמתי ונרשמתי לסימסטר . ממש מגניב . מחזיר את הטעם לחיים ,משהו איכותי ,שהיה חסר לנשמה שלי ,שאני מקבל שם .
נשמע טוב עניתי,
נראה שזה עושה לך טוב ,אתה מלא אנרגיות טובות .הוא חייך .כן זו מתנה של פעם בחיים, ענה. ביקשתי ממנו לעדכן אותי מתי יש מפגש מבוא . הוא אמר בשמחה ,אני אבוא איתך אם תרצי  .
יצאתי מהרכב בקושי ,אמרתי לו תודה היה נעים להכיר אותך ,הוא ענה ,שמח אני שנבראתי בדור שכזה וצחק ... אמרתי מה ? יש ציטוט מבעל הסולם הזכרת לי את האמירה הזו שלו .מגניב אמרתי וכולי חיוכים ,ביקשתי שיחזור על מה שאמר ,
 "זה נשמע מגניב תחזור על זה בבקשה "... הוא היה נבוך לרגע ,אבל בכיף חזר ואמר "שמח אני שנבראתי בדור שכזה ,שכבר מותר לפרסם את חכמת האמת .
וואו 
תודה לך ,אתה משהו מיוחד להת ' לילה טוב .
נכנסתי הביתה עם חיוך שלא יורד מהפרצוף 
 ציפייה מלאה את ליבי ברגשות הודיה, היציאה הזו שלי הלילה היתה קסומה עם משהו טוב לצפות לו .
הדס
הדס
05/01/2019 17:55
מרגיש כאילו אני כתבתי את זה.. גם לי יש פוסט שקוראים לו תל אביבית
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: