עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
אני צופה בערוץ קבלה לעם של בני ברוך
הערוץ שמכין אותי לחיים באמת ובכיף
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
אהבה  (1)
בלילה  (1)
ארכיון
קישורים לעיון

מגניבה לכם חיבוק

26/01/2019 11:24
איילת רחמים
בוקר טוב ושבת שלום לעולם שלי לרחוק ולקרוב .אם התעוררתם הבוקר וכל שסובב סביבכם זה מחשבות סביב עצמכם ,ומדידת העצמי ביחס לאושר ,לבריאות לטוב שכל רגע חומק מכם אז באתי לדבר לליבכם ולהגיד לכם שאולי הגיע הזמן שלכם לשים לב לבור הזה שבן אדם נופל לתוכו כבר שנים . מסתובב סביב עצמו והאגו משטה בו וממלא אותו בשליליות על העולם על עצמו על זולתו על כל מה שנראה לו . באתי הבוקר להזכיר לכם שזה האגו הרע שבאדם שטרם מכיר ברע הזה שבטבעו של האדם . יש הבדל בין הכרת הרע לבין ייאוש . אדם שלומד מודעות דרך חכמת הקבלה הוא לומד באופן שהוא מוקף באור ,עם רב ספרים קבוצה והאור הזה שסביבו מאיר את חשכת עולמו וממתיק את מצבו ובהדרגה מרים אותו מייאוש להכרה . הכרת הטבע ודרכו לקדם אותנו לתיקון . 
הרע היסודי שמתגלה לתלמיד הוא חוסר רצון ויכולת להתחבר לזולת ,להסכים עם הבריאה על חוקיה,להסכים עם מצבו של אדם בעולם ולהבין סיבת הבריאה וסיבת היות אדם בעולם .מטרתו של אדם בבריאה ואיפה החופש שלו לבחור בחיים להנות סוף סוף מהם  ולקיים תכליתם.
זהו תהליך של מודעות עצמית וקולקטיבית שעובר אדם בעולם בתהליך שנקרא גלות .
 מגלות לגאולה
מי שמרגיש צורך בשינוי שיעשה צעד קטן לחיבור עם חכמת האמת ועם אנשים שעוסקים בה ויתחיל לראות טוב ולחיות את חייו בתבונה מתוך חוויה ופחות מסבל בלבול ויסורים 
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: