עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
אני צופה בערוץ קבלה לעם של בני ברוך
הערוץ שמכין אותי לחיים באמת ובכיף
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
אהבה  (1)
בלילה  (1)
ארכיון
קישורים לעיון

מכתב לאישה

15/02/2019 17:30
איילת רחמים
גבר מאטלנטיס השאיר מכתב לאישתו .הוא כתב לה האישה שאת זו האוירה שעוטפת אותנו.
אוירה של יופי משתנה ומשנה .
כל הזמן נראית לי בעבודה .גם בבית ,גם בחוץ וגם עבודה פנימית. בינך לבין תשוקתך הנסתרת ביותר.
יש כבוד מיוחד שאת רוחשת לחיים ואני רואה ברצון הבוער בך שאת מצפה מהם לכבד את חלומות ילדותך שעיצבו את כאבך הנסתר.ואני חושש מכאב שנחל אכזבות .
אבל יש לך חלום שלא ראה אור יום .יש אצלך חלום, שלא נשמע בקול .הוא נמצא שם כמו גוזל בקן של ציפור דרור והוא הגוזל הזה צריך לגדול וכשיגדל הוא יפרוש כנפיים וילך ולא יחזור ובכל זאת את רוצה לתת לו לגדול את רוצה לתת לו דרור.
יש בקרים שאת פותחת עיניים אחרי לילה שדווקא ישנת טוב. את מרגישה כבר באור הראשון המשכיות. אני מרגיש על פניך ,שאת ממשיכה משהו שקיים כבר בהרגשתך .שהלכת עימו לישון ועימו את מתעוררת ,ללא הרגשת התחדשות גם לא רעננות . ואני מהרהר , איך היית בילדותך ? האם שמעת הבוקר את הציפור שלחשה לך ,שיש בעולם מצב אחר .מצב מיוחד שבן אדם אליו מתעורר והוא חווה הרגשה של התחדשות . מצב שדומה להסכמה עם מה שהצטבר בו , אומנם שבד בבד מרגיש גם את הכבדות של כל מה שעבר עליו מכבר. שניהם נמצאים ,אבל הציפור שצייצה מעבר לחלון כשהיינו קטנים לחשה לך ,שמחכה לך הרגשה יותר טובה ,כשתגדלי .
כ"כ רצית להיות גדולה ולחיות לפי איך שהלב שלך רוצה ושתהיה לך אהבה גדולה ותהיא מה שתרצי .חשבת שכשאהיה גדולה אנהג אחרת.
 קיוית בליבך שכל שעבר והורגש בך וכל שעוד יעבור ,זה הכל יתיישב על לב נבון .לפעמים לא ידעת אם הציפור לוחשת מציאות או דמיון .
הבוקר ציפור דרור מצייצת מעבר לחלון ,כלום לא ישאר ,מה שבהרגשה שלך הבוקר ,שלא נחוץ להתחדשות ,יוותר מאחור, כלא היה , שחררי ,דרור. פתאום משהו דוחף אותך להתחיל להסתכל ממקום אחר .לא מתוכך, לא מהאגו שלך .
אולי מתוך הרגשה של אורחת בעולם ,שהוא לא בדיוק שלך . הלב הדואג  מבחין ברגשות מעורבים שצריכים סדר עדיפות אחר. משהו בהתנהלות החיים משתנה מהר מידי וגם הרגשות מתחלפים בהתאם ליחס שלך כלפיהם ולאו דווקא שהם הקרקע שעליה את צריכה לעמוד . 
מישהו פתח לך חלון, לבחון איפה את ואיפה כולם?
את רוצה שהכל יהיה טוב שלם מושלם .את רוצה שלא יחסר כלום לאף אדם .את רוצה אוירה טובה ורגש חם .את רוצה שהוא יהיה איתך בכל דבר . אוירה של חג אצלך זה כאשר האהבה הולכת לפנייך .
אהבה גדולה שמקבלת את כל משאלות הלב שאי פעם רחש ליבו של האוהב .

כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: