עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
אני צופה בערוץ קבלה לעם של בני ברוך
הערוץ שמכין אותי לחיים באמת ובכיף
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
אהבה  (1)
בלילה  (1)
ארכיון
קישורים לעיון

בן של אמא עילאה

22/02/2019 11:58
איילת רחמים

בן של אמא עילאה 
ילד נולד לעולם ,גם אני פעם הייתי ילדה שנולדה לעולם .אמא סיפרה שבשנה הראשונה לחיי היתי בוכה 24/7 .וכשלקחה אותי לרופא הוא אמר לה הילדה הזו יותר בריאה ממך . 
מתינוק חסר אונים מתחילים לגדול בהיצמדות לאמא וגם כשכבר גדלים לא פעם מרגישים ,כמו אותו ילד בוכה שרוצה את אמא .מי לא יוכל להזדהות עם ההרגשה הזו בעולם . כל בן אדם הוא כמו ילד קטן שיצא לחיים מבוהל ותמים והחיים הפגישו אותו עם הרע, כשהוא ציפה לטוב ולהרגיש  כמו בבית בכל מקום והוא רואה שחיים שלו זה לא ארגז החול והמשחקים הדוממים ,החיים שלו זה החברים שבגן,האנשים שעימם מפגישים אותו החיים . והם לא אמא . לא הם לא אמא עילאה ,שמזכירה לו כל מה שצריך בשביל לחזור הביתה בשלום .
הצורך בהכוונה יומיומית לחיים זו אותה אמא עילאה ששולחת את בנה לשחק עם החברים ומפיה מעבירה מסר ,האמא שעומדת בחדר המדרגות ומוסיפה עוד מילת פרידה מבנה האהוב והבן אומר כן אמא והלב שלו מבין אותה ,אומנם שאני הולך רק לשעה וחוזר . הוא שומע מאמא ,תהיה ילד טוב ,תשחק יפה עם החברים, אם נעשה רגע קשה תזכור יה איבני  כולנו אחים ... 
אמא עילאית יודעת את הייצר הבוער באדם ובכל ליבה מעבירה לילד שלה יחס נכון כלפי הייצר .הייצר הרע. אמא יודעת שהוא מתהפך לטוב ,אם ורק אם זוכרים, שהוא בא כמו אורח בלתי קרוא, כדי להחיות את ההפך ממנו,את הטוב שמסתתר וכמו בלוע בתוכו ואמא רוצה שהבן יקבל כח לעצור את ההרס והמדון שמפריד עד שממית רגעים קסומים שיכלו להיות לקשרים עם אהבה גדולה עם הנצח .אמא עושה כל שביכולתה ,שהבן שלה יהיה מסוגל לבקש ממי ששלח את הממית הזה ,שישלח את המחיה הנסתר שבתוכו ,שיגלה את הצורך בגדלות הנותן ה משפיע לטובים ולרעים ,להתבטל כלפיו ולבקש כל דבר אשר יביאהו ללמוד את החכמה איך לאהוב .לא בשביל החבר שעימו אני לא מסתדר ,לא בשביל שום דבר ,רק בשביל הבורא,שהוא יתגלה  . גדלותו הנסתרת חשיבותו והשתתפותו עימנו, בכל עת שהבן יבחין שהוא צריך אותו . כל אחד צריך מישהו לאהוב אהבה גדולה מהחיים ,גדולה מאהבה עצמית ורק הבורא הוא היחיד שאדם יכול להרכין ראש באמת כלפיו ולגלות הערצה, יראת כבוד והערכה נכונה שמסלקת כל אגו ,כל ייצר רע ואז הבן יבין ,ירגיש,יראה שכל מפגש עם הרע זה קול קורא מהבורא בבריאה ,לילד הטוב של אמא ,שהוא צריך לגדול ולהכיר ברע שבייצרו המולד ,בשביל לגלות את גדלות הבורא ועם גדלות של אמת וחסד בהשפעה ואהבה להמשיך לגדול לאהבת חברים,אהבת אחים, אהבת החיים הנצחיים . בן שרואה מי ממית את הרע ומי מחיה את הטוב מתחיל באופן טבעי ומופלא להתחבר לטוב .
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: