עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
אני צופה בערוץ קבלה לעם של בני ברוך
הערוץ שמכין אותי לחיים באמת ובכיף
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
אהבה  (1)
בלילה  (1)
ארכיון
קישורים לעיון

יום האישה האוהבת

28/02/2019 02:27
איילת רחמים

יום האישה . 
נותנים יום לאישה מייחסים לך איזה תשומת לב לבבית .מה אגיד לך אישה יקרה ? 
אולי אגיד לך שאת משהו מאוד מיוחד בעולם .יש לך יופי עם אופי . 
יש לך יופי עם חוש הזדהות מיוחד ,שנתן לך הטבע  נתן לך רחם .
מפעל חיים ברחם האישה ,מקבל לתוכו זרע ומוליד תוך מס חודשי הריון ,ולד מופלא . 
פלא הבריאה מתגלה ביצורים האלה שנקראים אדם וחווה . איש ואישה . 
נראה כי הזיווג משמיים הזה לא מחזיק אהבה בניהם . אם בתור ילדה שגדלה להורים  במשפחה עם אחים אחיות ,אם בתור אמא של משפחה שאני ובן זוגי הקמנו ואם בתור מתבוננת מהצד על מה שאני שומעת ורואה סביבי הרי שבתכלס, באמת הכל כלול מלבד האהבה . 
יש אהבה טבעית שיש להורה כלפי הילד שלו וגם אהבה טבעית זו מתקשה מאוד לפרוח ולשגשג ולראות שיכפולים של יחסים, שהאהבה שורה בהם. מה שמביא אותי לחשוב שאהבה כמו שאדם מבין אותה זו אהבה טבעית ,או הורמונלית,או נגיד סוג של עיסקת חבילה ... מה ששלי אני יעדיף לנהוג באהבה ומה שרחוק ממני שיתפגר.  אולי אהבה זה רגש שצריך לגשת אליו ממקום אחר . מקום נרכש .מקום שצריכים לייצר אותו . אולי בעולם שלנו היינו צריכים בנוסף לכל מפעלי הייצור בסין ,יפן ,גרמניה וכו..,לפתוח מקום  שמייצר שטח לאהבה . שטח שתופס מקום בנפש המיוסרת של האדם ומתחיל לטפטף אליו רגש חם ונעים ומעודד ,ממלא תקווה וציפייה ויכולת חדשה, שתצטרך עוד להתגלות בשטח הייצור הזה, שבו נלמד לאהוב . נלמד לעבוד עם התקלים שבנינו ולמחזר אותם לגילוי ערוצי קשר  פורה ומפרה . 
הייתי אומרת לך אישה יפה, שיש סיכוי שחיבור בין נשים יכול לממש את חלומה של כל אישה .ממש לממש
 א ה ב ה אמיתית וזה חיבור נשי סביב רעיון חינוכי חדש שמטרתו להכין לדור הבא אמא אחת שבנויה מנשים מכל הארץ. נשים שתעסוקנה ברצון המאוד נחוץ והכרחי לקיום חברה תקינה .חברה עם עתיד טוב ,עם הכרת הבעיות ונתינת מקום ומשאבים לפתרונן  . 
עלינו כנשים לא להישאר בסתר, עם הרצון שלנו לשינוי חברתי ומשמעותי.
השתוקקות האישה לעולם של אהבה והשפעת מסרים מחוללי שינוי בתקשורת ובבתי הספר היא צורך ולא מותרות .די לנו ברצונות לא ממומשים . 
חיבור לרעיון זה ולרעיונות נוספים והתאספות נשים לצורך עיבוד ויגיעה להרכיב תוכנית מעשית לטובת העתיד הטוב של הדור הבא ,זה ודאי  דורש כח הנהגה וזה לא פשוט לנו להקים

 אבל חלון של חלום בהקיץ נשאר אצלנו בלב תמיד פתוח.
  בואי נקווה שגם נוכל להביאו לפיתוח , ואפילו להצליח להנחיל חינוך חדש . אני לא רוצה להשתמש במילה חינוך, כי יש לה קונטציה של מה שמוכר לנו היום כחינוך , כי אני לא מתכוונת לחינוך כזה . החינוך שאליו נפשי ורוחי מתכוונת הוא לגמריי אחר . אם היום ,אנחנו מכניסות את הילד הקטן שלנו ,המלא חדוות חיים לכיתה א' ומקבלים בחזרה: שבלונה של ילד מפוחד מהעתיד ומאויים מכשלון במבחני בגרות. אז החינוך הזה לא בהתאמה לחלום בהקיץ. ממש לא חינוך כזה . 

אני מדברת על חינוך שמטרתו לא עוד פועל ייצור לתעשיית הכסף והפרסום ,אלא ילד שיגדל להכיר שעיקר אושרו נמצא בקשרים שלו עם הזולת .ביכולת שלו לפרות מהם ,להיפתח, להתממש ,להוציא מהם פוטנציאל טמון באינטיליגנציה שלו . מדענים אומרים שאדם לא מממש אפילו 5אחוז מהפוטנציאל המוחי שלו ובשביל לממש פוטנציאל מורכב כמו המח האנושי ,מח עם לב ביחד.

 בשביל זה ,צריך יכולת התקשרות עם הזולת. למעשה כל חיינו בנויים בעצם ממערכות היחסים בנינו לבין זולתינו  ,חוסר פיתוח היכולת שלנו כבני אדם להפיק מהקשרים בנינו יחסים טובים ויצירתיים וממצים עוד ועוד מהפוטנציאל של חיבור בין בני אדם , הן כקבוצה, הן כזוגות או צוותים מכווני מטרה ערכית ,הרי זה מביא עלינו סוג של תקיעות .אפילו שיעמום .יש שמועות שאומרות שאם חס וחלילה לא נתקן את הקשרים בין בני אדם ,בדורות הבאים יהיו לנו ילדים אוטיסטים .
בקיצור יש הרבה על מה לדבר ולשוחח באשר לעתיד הטוב שצריך להיות לדורות הבאים 

זה החלום שלי ביום האישה ,שנזכה לשבת יחד ולשוחח עוד ועוד, עד אשר נמצא מציאה שתממש חלומו של כל ילד שהבאנו לזה העולם .וחלומה של כל אישה שהוא חלום של אהבה גדולה שכולה השפעה טובה פורה ומפרה לנצח .
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: