עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
אני צופה בערוץ קבלה לעם של בני ברוך
הערוץ שמכין אותי לחיים באמת ובכיף
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
אהבה  (1)
בלילה  (1)
ארכיון
קישורים לעיון

יש עוד תחנה בדרך

09/03/2019 00:17
איילת רחמים


יש עוד תחנה בדרך

ילדה קטנה  מרגישה  בחיק הטבע ככ מופלא  העולם נראה מאתגר ,כמו מקום קסום לגדול ולגלות .בליבה רגשות שנעים בין תענוג לכאב ,בין פחד לביטחון  בין צורך לבין רצון .הילדות היא זמן קסום שחולף הכי מהר, אבל הכי עוצמתי ובלתי נשכח מההרגשה הכללית ,שאני נמצאת איפה שהוא בעולם ולא בדיוק מבינה איפה אני .
שאני נמצאת בעולם עם מישהו שמלווה אותי ליווי צמוד אני מדברת איתו והוא מדבר איתי אולם זה חבוי ביני לבין עצמי ,זה כמו רשום ביומן חיים שנכתב בילדותי ,גם  הרבה שיחות שלא נכתבו ,הם כמו כתובים בהד .למחשבות יש קול ענות חלושה .יש להם הד שמהדהד וחוזר.
 כמו צעקה שצעקנו בהרים והיא מתי שהוא חוזרת מהדהדת .
החיים חולפים או שרק הילדות חלפה ביעף ? 
שלום ליומני שלום לאל חיי ששם תמיד נמצא .מיד איך שאני אומרת מילה .
פעם שמתי לב וראיתי שעוד לפני שאני אמרתי משהו הוא כבר היה זה שהעביר לי את המחשבה ורק אחר כך אני קלטתי אותה מגיעה .הוא נמצא שם ,הוא נמצא כאן, מסתבר שהוא משאת חיי .כלפיו ליבי יוצא ,אליו הוא מייחל ,איתו לבנות חיים וגם להיפגש ולא להישאר נסתר ונעלם כי בלעדיו נעלם הטעם לחיים ,בלעדיו נעשה בטל בשישים כל היש שבעולם.
זה הוא שקראו לו בילדות אלוהים ,הוא זה שנעלם לי שהסתתר עד שאבד .
בחיים הרגשתם פעם שאיבדתם משהו ? תיק ,שרשרת זהב שקיבלתם במתנה ,שעון 
יש אבידה שלאבד אותה זה לאבד את הכל והעיקר .
איבדתי אותו ובזכותכם נזכרתי שהוא שאבד.
 הוא הרי תמיד היה הוה ויהיה מה קרה לי ? הוא תמיד נמצא אני היא שנרדמת ששוכחת שנעלמת .
אני פתאום נעלמת .הייתי אתכם תקופה ,הבאתי עימי שמחה ואהבה ופתאום נעלמתי לכם .למה ?ככה כי חיפשתי משהו שהלך לי לאיבוד וברגע שכבר לא הזכרתם לי וכבר הרגשתי שאיתכם אין סיכוי למוצאו אז חיבקתי לשלום והמשכתי הלאה ... כמו ציפור שהדרור קן לה . פתאום לאחרונה אני מסתובבת עם הרגשה שבא לי לעזוב הכל ולנסוע לטייל . בא לי לחזור להרגשה של איילת מטיילת בעולם .בכיכר אדם בפארקים בין עצים בשום מקום .בדרכים .בא לי פתאום לחיות את החיים, אבל הם כבר נעצרו לי .הרכבת האחרונה מראה שיש עוד תחנה או שתיים .יש מישהו חשוב וגדול, יפה נוף ויפה רואי  נמצא שם מחכה לי. לחבק לנשק  לא לעזוב יותר לעולם . להידבק לנצח בחיוך שלא נגמר .בקפיצות בדילוגים מדלג על ההרים נותן לי יד ומשיח ואני כולי אושר ,כי אני אוהבת אותו עד בלי די .והוא אותי אוהב ונרגש .
אבל אתם ,אבל אני שבניכם האם שוב אעלם?
ואתם ,ציפור נפשי מצפצפת בשבילכם, היכן שהוא נמצא היא אוהבת אתכם .
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: