עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
אני צופה בערוץ קבלה לעם של בני ברוך
הערוץ שמכין אותי לחיים באמת ובכיף
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
אהבה  (1)
בלילה  (1)
ארכיון
קישורים לעיון

מתנת חיי

18/03/2019 21:11
איילת רחמים

כשהייתי ילדה קטנה בליבי חיכיתי למישהו שיאהב אותי ושימלא מחסור תמידי שמקנן בליבי .
הרגשתי שיש בליבי בור ללא תחתית והוא משתוקק למשהו באופן שלא מניח לי . ככול שאני גודלת ההרגשה הזו של חוסר מילוי נפערת בי יותר ויותר והופכת להיות כמו מחלה סמויה ביני לבין עצמי . עם השנים זה הפך לסימני הדרך שלי. לא ידעתי זאת במודע, היום אני רואה איך החיסרון הזה שהורגש בלי הרף הוא שהניעה אותי לתור ,לחפש ,ללכת לבוא ,לעצור להמשיך, לחקור ,להיפגש עם אנשים, לפתח שיחה והכל נעשה בתקוה פנימית שקטה למצוא איזה קצה חוט שיכול לקשר אותי עם מציאת מילוי למה שחסר לי ומנקר בלבבי . 
תנועה בלתי פוסקת ממקום למקום.
 היה זה כמו שכתוב בתורה על קין "נע ונד תהיה בארץ והארץ לא תיתן לך מנוח " .
אחרי שנים של חיפושים ,אכזבות ,ייאושים ,מהפכים,נסיעות ,
מעברי דירה ,נישואין גירושין ועוד כמה שנים חולפות בלי מענה ,עד שיום בהיר אחד מגיע לידיים שלי ספרון קטן כחול שנקרא "שמעתי " .מאותו הרגע נעצר העולם .היה זה יום שישי לפני כניסת שבת . אני אצל אחותי הגדולה בדירה שלה .הדירה ארוזה ומוכנה למעבר על הדלפק ספרון קטן שלא נכנס לקרטונים .שאלתי מה זה ?  "זה ספרון שאחותינו הקטנה הביאה לי את יכולה לקחת ,את תאהבי אותו ." פתחתי את הספרון והתחלתי לעיין ,כדי לשקול אם בא לי על זה
 ומאותו רגע לא הורדתי את העיניים ממנו . אחותי אומרת תקראי אותו בבית ,את יכולה לקחת . סגרתי הכנסתי לתיק ובער בי ללכת כדי להמשיך לקרוא . בכמה משפטים שהספקתי לקרוא הרגשתי ,שאוצר גדול הגיע לידיי . ביתי היתה בת שנתיים ישובה בעגלה ואני דוחפת את העגלה ביד אחת ומחזיקה את הספרון פתוח ביד השניה ומתהלכת לאט לכיוון הבית . הייתי בהלם .הנשימה שלי נפתחה ,אני קוראת ונפעמת מהדברים שנכתבו בצורה כזו מופלאה .
כל השבת גמעתי את הספרון ודמעות ים זלגו וזלגו מעייני .היו רגעים שביקשתי שהדמעות יפסיקו לרדת כי הן מפריעות לי לקרוא .
אני זוכרת שהייתי צריכה להכין בקבוק מטרנה לילדה ביד אחת הכנתי בקבוק חלב  ,ביד השניה החזקתי את הספרון פתוח .
חוויה בלתי נשכחת ומחוללת פלאים .
 יום למחרת ,שבת בצהריים הנחתי רגע את הספרון על המיטה  זה כבר סיבוב שני שאני קוראת בו ,ישובה על הספה בסלון התינוקת רגועה ונינוחה האוירה קסומה אני מוצאת את עצמי במצב של בהירות והיקשים על רצף אירועים בחיי ובמיוחד מרגישה מה בתקופה זו בחיי עומד על הפרק בצורה שדורשת ממני מענה דחוף ואני מתמהמהת מחוסר בהירות שהיתה וכעת התבהר לי . 
וברגע הבא אני נעמדת באמצע הסלון ומליבי יוצאת תפילה מעומק הלב .
בסוף הספרון מצויין טלפון של המוציא לאור .
ככה הגעתי להכיר קבוצת מקובלים שהולכת בדרכו ושיטתו של בעל הסולם לגילוי אלוקותו ית' לנבראיו בעולם הזה . 
חלפו שנים מאז וכל שנה השביחה את חיי והעצימה את האמת והחסד בחיי. יש פסוק שאיתו אסיים .כתוב "גם ציפור מצאה בית ודרור קן לה" . 


כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: