עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
אני צופה בערוץ קבלה לעם של בני ברוך
הערוץ שמכין אותי לחיים באמת ובכיף
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
אהבה  (1)
בלילה  (1)
ארכיון
קישורים לעיון

להיפגש.עם האוהב

01/04/2019 10:28
איילת רחמים

יש ימים שהם לא כתמול שלשום 
יש רגע שאוסף לתוכו הרבה רגעים של רגשות מעורבים ,הרבה רגשות כמו מים נשפכים חלקם סערו בי חלקם שטפו אותי אבל אלה שהותירו חלל בקרבי הם בעצם הרגעים שחוללו שינוי ,שהניעו את כל הויתי לעבר השני שלי .

הם הרגעים שנותרו בכל תוקפם ,כי הם ריקים ,כמו תהום רבה ופחד ליפול לתוכה. כשאני חושבת על התהום הזו הריקה אני חושבת אם היא ריקה איך יתכן שהיא זועקת ? איך יתכן שקולות עולים מתוכה ... ומהו העבר השני שלי במידה וצלחתי אותה ולא נפלתי לתוכה ? 
אין לי תשובה לפרסם על דף ,יש לי ציוני דרך מחוויות שחוויתי בעתיה והותירו מחשבה ותפרו לי איזה בגד שמתלבש עלי ומתפשט מעלי .כמו חולצה שאני בעצמי קונה ,לובשת ,מורידה,מכבסת ושוב אלבש ברגע שהבגד יתאים למצב. 
אתמול קניתי חולצה איך שראיתי אותה על הגלגל של החולצות שיצאו למכירה בהוזלה הרגשתי שהחולצה הזו שלי . התמונה שמודפסת עליה הם מגפיים מעור וכתוב טקסס .החולצה הזו הזכירה לי רגע בילדות .

היה זה בחג פורים אני תלמידת ביהס יסודי יושבת בחדר המדרגות של הבית שלי ובוכה .מחר פורים ואין לי מגפיים מתאימים לתחפושת בוקרת שלי . יש לי גקט מתאים בול וגינס וכובע ועיפרון תכלת לצבוע על העפעפיים גם אודם אדום יש לי רק נעליים ,מגפיים אין לי .

הרבה פעמים לא היה לי בדיוק מה שרציתי ,למה הזיכרון הזה כן נחרט חזק בזכרוני ? מצחיק אותי הבכי של ילדה קטנה ,רזונת שלוקחת ברצינות כל כך רגע בחיים ואני עוד נזכרת מה עטף את הרגע הזה להפוך להיות בלתי נשכח .

כשישבתי במדרגות ובכיתי הרגשתי שאני מדברת עם אלוהים . בחדר המדרגות היה הד ולא פעם הייתי יושבת ושרה במדרגות ושומעת את ההד חוזר אלי .באותו יום לפני חג פורים דיברתי עם אלוהים ואמרתי לו שכשאגדל יהיה לי חבר יהיה לי בן זוג ,שכל כך יאהב אותי שהוא יקנה לי את המגפיים שחסר לי לפורים.

כשאני נזכרת בזה אני חושבת למה לא אמרתי שכשאני אגדל אני אקנה לי את המגפיים שחסר לי ? למה תליתי את המגפיים שלי בחבר ,במישהו אחר ? אני לא יודעת למה כך חשבתי, אבל אני יודעת היום שבגלל שתליתי את החיסרון שלי במישהו אחר ,דווקא בגלל זה המשכתי לחלום על איזה יום יפה שיבוא וימלא את מחסוריי.

להיפגש ביום הזה ,זה בהכרח צריך להיות מעורב באיש הזה ... אז למה הפסקתי לחפש אותו ? שנים שחיפשתי ועל הדרך מצאתי קרבה להרגשה של מילוי של השתוקקות ,של פתיחות ודחף להתחבר לאיש אחר .

ים של רגשות מתעוררים בשלל אופנים כשנפגשים עם אחרים .וכשנפגשים עם מישהו בקטע של רק אתה ואני מה שנקרא זוגיות, זה לא סרט שמתחיל ונגמר, זה כבר סדרה בהמשכים .

כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: