עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
אני צופה בערוץ קבלה לעם של בני ברוך
הערוץ שמכין אותי לחיים באמת ובכיף
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
אהבה  (1)
בלילה  (1)
ארכיון
קישורים לעיון

הים שלי

12/04/2019 10:30
איילת רחמים
הים אצלי בהרגשה הם הרגשות שמקושרות לגוף החי שבי ,לרצון שלי להנות מהזולת ומהטבע בכלל. הים הגדול הזה יפה וכיפי מבחוץ אבל מבפנים הוא עולם של חיות מכל מיני סוגים שיכולות לחיות במים בלי אויר .להם יש מהטבע יכולת כזו ,הם נושמים מתחת למים .

אבל בני אדם לא יכולים ולא נועדו לחיות בתוך הים ,בתוך מים ורק מים .
כל הרגשות השונים ומגוונים על צד החיובי שהם ועל הצד השלילי שהם כך או כך הם רגשות שתפיסת המציאות שלי תוספת כרגשות פנימיים שאני לא יכולה לחיות עימם בלא אויר . 

האויר שלי זה המחשבות אולם כל עוד המחשבות שלי קשורות בקשר הדוק לרגשות שעוברים עלי ,אז האויר הזה נעשה מחנק . צפוף ללא מרווח ביני לבין מה שאני מרגישה.

 כמו להרגיש מים רבים מכסים את הראש שמנסה לחשוב ולא מספיק לנשום באויר הפתוח .
הראש שלי הוא האיבר בגוף שלי שדרכו מגיע אלי אויר.

 אבל הלב שלי שטמון בים של רגשות כולל הרגשת נתק מאויר פסגות כובש את כולי ושוב ושוב אני נופלת בחוסר חמצן חוסר הבנה חוסר טעם טוב, כלפי כל מה שעובר עלי.

עד שהרוח נושאת אותי ונושבת לגבהים אחרים . 
הרוח מרימה את הראש שלי ומחדירה לתוכו הרהורים שווים . הרהורים ממחשבת הבריאה .

הרוח הזאת מרחפת באויר הפתוח ,אבל בשביל לתפוס אותה ולקרב לליבי אני צריכה להתחבר לאנשים שצריכים אותה כמוני .

ואז הרוח שנושבת מביאה אותי להכיר את המקובלים ענקי הרוח ,בעלי השגה .
למזלי הם השאירו כתבים מאלפים שהעסק שלי בהם מרים אותי למקום שמושך לחיי נשימה ארוכה ויכולת ליצור מצב שנקרא נשמת אדם תלמדנו .

וככה בעודי בתוך הים הגדול של רגשות מעורבים יש לי גם קשר עם האויר שמחוצה לעירבוב הרגשי הזה ובהדרגה אני מתחילה לראות מה חסר לי בכדי לנשום אויר נקי מהשמיים בלי לסבול את כל תהפוכות המים .

הפער בין מצבי לבין ההבחנות שמתגלות לי כשהראש שלי מעליהם ,הם הבחנות יקרות וחשובות ביותר במצבי ,כי בזכותן אני מסגלת יכולת להיות אדם שיהיה יכול לחיות את חייו מעל  למים וגם בכניסות ויציאות מהמים עד אשר המים האלה יתפסו אצלי כמו שהם נתפסות ברוח . 

ההנחה אומרת שכל מה שבעליונים נמצא בתחתונים בשינוי צורה בהסתר מהשורש .
כמו שבעץ השורשים טמונים באדמה הם כביכול נסתרים מהעין ,אבל כולנו יודעים שהם שמחזיקים את העץ כולו,כך גם אני בחיבור עצמי לשורש הבריאה ,ממחשבת הבריאה אני מתחילה להתייצב ולהשתרש בשורש העליון הנסתר והוא בתהליך הדרגתי ונפלא מגלה לי כל מה שהיה הוה ויהיה עימי ועם כל יקיריי .

גם כשאני בכניסות ויציאות של מצבים אלה אני יודעת שההרגשה שנקראת ספקות וחולשה כנגד ההליכה בהתמדה ונחישות בדרך המקובלים היא הרגשה מטרתית . כל עוד אני מקושרת לקבוצה של חברים בדרך ,ההבנה והיכולת שלי לעמוד מול כל הרגשה סוחפת ומטלטלת היא יכולת נרכשת ומעצימה אותי. 

וככה כנגד כל הרגשות הקמים עלי כנגדי יש לי רגשות מהולים ברוח הטובה ומחשבות שמושכת נשימה של אויר נקי ונכון לטרוף את הקלפים מחדש ולהבחין בכלים המתחדשים ואיך הם כבר יכולים להתחדש מבלי להישבר . 
IM AL
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: