עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
אני צופה בערוץ קבלה לעם של בני ברוך
הערוץ שמכין אותי לחיים באמת ובכיף
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
אהבה  (1)
בלילה  (1)
ארכיון
קישורים לעיון

אח שלי

04/06/2019 10:50
איילת רחמים
לא אני מדברת אז זהו אז מה רציתי להגיד רציתי להגיד לך כזה דבר יקירי הגוף הזה שאנחנו מרגישים אותו הפיזיולוגי הוא זמני נכון אנחנו יודעים שהוא זמני הוא הרי אמור להתפגר באיזה שהוא גיל ,כולם מתפגרים בסוף באיזשהו  גיל, גם אבא שלי נפטר לפני שלוש שנים נעלם לו הגוף. הלך ,לא יודעת. אז אם הגוף הזה זמני מה מה מה התכלית שלו ?מה מה הפרפס שלו בשביל מה קיבלתי אותו כרגע? 
 אז קיבלתי אותו כדי שממנו אני אוכל לרכוש איזה שהוא כלי שיכול להרגיש מציאות אחרת .מציאות רוחנית .
 משך הזמן הזה שאני בגוף אני צריכה לרכוש איזשהו כלי מה זה כלי ברוחניות ?כלי זה רצון.אני צריכה לרכוש רצון שהוא בהתאמה לרוחניות .אם אני רוצה להרגיש רוחניות ,לנצל לטובה את מטרת הקיום של הגוף הזה, אני צריכה לרכוש כלי שיכול להרגיש ולחיות בעולם רוחני נצחי ושלם .הכלי הזה שאני צריכה לרכוש נקרא רצון. רצון לחיות חיים שלמים נצחיים .את הרצון הזה בשביל הרצון הזה ,אני נמצאת כרגע בדיוק .
אז אם אני כל היום אתיחס רק לגוף הזה הפיסי, לבבות אותו ולנסות יומיום לפטם אותו  לדאוג לו שיהיה לו טוב , שיהיה לו כל מיני דברים  וגם לשרוד בשביל האגו שלי הזה שמחובר אליו ,שיהיה לו מעמד,  שיהיה לו כבוד ,שיהיה לו כסף ,כאילו שליטה ,שיהיה לו מקצוע ,שיהיה לו קריירה וכו הלאה כל הדברים האלה שאני דואגת לגוף הזה .
יופי ונחמד אולי ,אבל זה לא מממש בפועל ממש ממש את המטרה שלשמה הגוף הזה נמצא בי .גם ה"אני הזה שבי שרשור רק לגוף .
מקובלים שהשיגו רוחניות אומרים שצריך  לספק לגוף כדי צורכי. לא יגונה ולא ישובח. 
כל עוד שאני לא ממש תופסת את התכלית של אותו גוף זמני ,אז  שוב ושוב יתגלגל הרצון השבור שהחיה אותו ,ושוב פעם אני אמות כביכול בגוף הזה  ושוב פעם אותה תכלית תתלבש בגוף נוסף שאולי כבר לא יקראו לו איילת אני לא יודעת ,אבל התכנית הזו חייבת להתממש עד לשלמות הנרצית.
כי זה לא רצון שלי. זה לא אני פתאום בוקר אחד קמתי ונברא עולם כי רציתי. זה מישהו ברא עולם והיה לו איזה שהוא רצון בתוך זה, אז כל עוד אני חיה את החיים האלה ,בלי לחפש סיבת היום שלי. תכלית החיים או איזה שהוא פיצוי לחיים קשים האלה לפעמים.
 אז כל עוד אני לא חיה את החיפוש הזה, אז אני סביב משפחה כסף כבוד השכלה שליטה זהו אלה הם חיי. אבל ברגע שמתעוררת בי איזו שהיא נקודה שבלב נקודה של כל הרצונות האלה ,שהיא בעצם כמו תובעת ממני לבקר, בשביל מה אני כאן. מה ולמה מתים .אז אני יכולה להתחיל לתור ולהבין באמת איך לנצל כל רגע ורגע שהגוף הזה עוד קיים בי כאן ובתוכו נמצאת  נקודה שנוקבת בשם את מה שחסר לי להתפתחות עד לשלמות אין סופית. 
 אני מרגישה אותה קיימת כרגע כמו הפרעה, אבל כל עוד יש לי גוף גשמי אני יכולה לעבוד על העניין ולגדול עד גמר השלמות שעליה להציג.  
יכול להיות שאחרי שאני, שהגוף שלי יסתלק ממני היא כבר תעלה בתוך האינסוף ולא יהיה לי שום המשכיות ,אבל  יכול להיות שהיא חלק שיכול לממש את מטרת הקיום הזה ,הכללי בעולם שלי בתוך גוף וזמן יקר.
 

כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: