עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
אני צופה בערוץ קבלה לעם של בני ברוך
הערוץ שמכין אותי לחיים באמת ובכיף
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
אהבה  (1)
בלילה  (1)
ארכיון
קישורים לעיון

מחשבות לפני מפגש עשירייה

23/06/2019 00:10
איילת רחמים
סוף המעשה הוא דבקות . שהמלכות הכלי הרצון החיסרון דבק בגדלות וחשיבות התחדשות הכלי רגע רגע . בדבקות למשפיע. 
שהכלי המתחדש דבוק בהשפעה ואהבה כלפי כל שמורגש בו . ויש לו השתוקקות להעביר דרכו את השפעת הטוב ומיטיב ,האהבה של הבורא שבתוכו הוא נמצא כהוא ושמו אחד בעשר כוחות הנשמה שמלובשת בעולם שנה נפש . 
הנפש בהרגשת שלמות בבחינת שבת לכן היא צריכה את הזדככות ועביות הכלי כדי להרגיש את הצורך הרצון של העליון להיות לו מקבלת ממנו . 
הקבלה ממנו זו הנתינה שלה .זה התיקון שלה . וביני לביני אני מתרגלת השפעה לחברות לקבוצה לעולם כדי לקרב עצמי לייצירת מסך .לכח התנגדות כלפי הטבע הרע או הרדום שלי .
להשקיע בגדלות הבורא והבריאה ולהסכים עם מה שעובר בהרגשה כדי להתפתח עד לגילוי שלם .להשתוקקות נכונה .להעלאת מן ולאיחוד גמור .שההתחדשות של הכלי שאני חלק ממנו יהיה בחברותה וכמעבר לאור באינטראקציה אינטראקטיבית ביני לבינו ,כאשר אני מזוהה עם העשירייה .עם הכוחות שפועלים בבריאה ומתנהלת עימם לנכון לחסד ולרחמים ואהבה בידידות ורעות ובשמחה גדולה . 
אני רוצה שכל העם,כל העולם ,כל מערכת האדם הנשמה תהיה אצלי יקרה וחשובה טובה ומיטיבה  עם הבורא והבריאה יחד עם נבראיו  ומתחדשת בגדלות הבורא .אני רוצה שזה יראה ויורגש במערכות היחסים בין בני אדם .בין מדינות בין כולם. אני רוצה שכל מוסדות החינוך והפרנסה של העולם שלנו יהיו מיוסדים על האוירה הנכונה הרוח הטובה גדלות וחשיבות ישראל בעולם וכל העולם כולו כאחד יכיר וידע שהבורא פועל בו ונקיים יחד את תכונותיו ביחסים טובים בנינו .

מה החסרתי מכן חברות . אני מוכנה לתת לכם כל מה שקיבלתי .רק תגידו .

כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: